Kimin Masum Olduğu Nasıl Anlaşılır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   burakaydogan
   Eğer her iki tarafın istekleri, beklentileri ve birbirlerine karşı, olabildiğince her konuda zıtlık göstermesine rağmen, üçüncü bir kişi bu zıtlığa karşı tarafsız eleştiride bulunduğunda, ilk başta ki zıtlaşan iki kişi, aynı düşüncede olmasa da birbirine yakın düşünceler ile kendi çekişmelerine başkasının dahil olmasına izin vermiyor. Diğer bir açıdan bakıldığında bahsi geçen üç kişiden hangisi ve sizce temel davranışa göre nasıl bir tutum ve iletişim içinde olan kişi daha masum sayılır? NOT: En iyi yorumu yapan kişinin tüm paylaşımlarını beğeneceğim ve takip edeceğim. :)
    absurdizm
    Herkesin masum olmadığı bir konu vardır. I'm not pure
     solenya
     2 kişi ters düşüp hem de 3. kişinin dahil olmasını istemiyorsa aralarında çok sıkı bir bağ var demektir bence. Biz kendimiz hallederiz demek gibi bişey. 3. kişinin ne sıfatla konuya dahil olduğu da burda önemli tabi.
      sairsel
      Anlaşılmaz 😄 İki kişinin diyaloğuna salça olduğu için üçüncü kişiyi masum görmüyorum yalnız diğer ikisinin arasındaki mevzuyu bilmediğim için kafamda bir yargı oluşturamıyorum. Açıkçası ortada bir suç var mı onu da bilmiyorum? Neye göre kime göre masum? Çok bilinmeyenli denklem gibi bir soru sorulmuş!
       esseref
       hal ve hareketlerinden
        yalansadogrude
        Masum değiliz hiçbirimiz.
         mrlawyerkk
         Masumiyet çok da gizlenebilir bir şey değil arkadaşlar ya bir şekilde anlarsınız sezersiniz daha doğrusu.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.