8
12.9.2020
Kilo Vermesine Karşın Kilo Vermediği İddia Edenler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Gözle görülür bir şekilde kilo verdiğini düşündüğüm bir arkadaşıma kilo verdiğini ve çok güzel olduğunu söylediğimde 'Yok ya nerde? Veremedim kilo falan' dedi. Aynı arkadaşım ona yaptığım her iltifatıma 'Yok canım' diye yanıt veriyor. Onunla ilgili bir problem mi bilemedim. Sizin de böyle diyaloglar yaşadığınız arkadaşlarınız var mı?
    me_out_bye
    Bu adam çok tatlıydı. Zayıflayınca ne oldu ya. Demekki biz yağlarını tonton yanaklarını seviyormuşuz. Herkesin zapzayıf olmaması gerektiğinin kanıtı. Sempatik gelmiyor eskisi gibi. -- Güzel bi abimiz. Saygısızlık olmasın yanlış amlamasın ama durum böyle. Kemik oldun be abi. Biz seni tonton gülüşünle sevdiydik 🤔😐🤷🏻‍♂️.
     sedefartuny
     Bu klasik 'Bir daha söyle' taktiği değil mi? İltifatların tekrarlanması için yapılan bir şey bu. Arkadaşınız verdiği kilolar ya da güzelliği üzerine biraz daha konuşmanız ve iltifat etmeniz için bunu yapıyor olabilir.
      who_am_i
      Ben onlardan değilim aga
       gfb_efe621
       Ya kendini mütevazı olarak göstermeye çalışıyor ya da kendinden haberi yok.
        cokbilmisdegilcokbilen
        He anasının karnından çırpı gibiydi zaten
         uclardayasiyorum
         bu benim. hatta herzaman kilomu 3 4 kilo fazla soyluyorum. cunku nasil kilolu insanlara psikolojik siddet uyguluyorsa bu insanlar zayif insanlara da aynisini yapiyorlar. yok biraz kilo alman lazim,cok zayif duruyorsun,yok gibisin,iyi rüzgarda ucmuyorsun eheheue,yuzun biraz kotu duruyor. blabla can sıkıcısınız,ugrasamam. o yüzden fazladan fazladan soylemek biraz olsun uzaklastiriyor. veya bu sekilde aksini iddia etmek muthis.
          ninjalargeliyor
          Aaaaa yok üstümdeki kıyafettendir. Siyah ya canısı ondan ondan....
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.