Kilo Almaya Çalışıyorumdur
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   synomtecno
   Kilo almak için diyet uyguluyorum ,her ne kadar yemek yemek isteseydi midem almıyor. KİMLER KİLO ALMAK İÇİN SAVAŞ VERİYOR?
    alengirik
    Savaş vermeden kazanıyorum.
     wanderlust_r
     Bu bana çok ilginç geliyor yaa . Ne yani metabolizmanız ışık hızında falan mı çalışıyor ya da yemek yiyememek ne demek agdhfj Bu arada burada diyetistenlik okuyan arkadaşlar var belki yorum yapar agshfjfj
      patronicee
      Fat secret uygulaması kullan. 45ten 55 e gelene kadar canım çıktı ama başardım. Allah herkese yiyipte kilo almayan şansı versin:)
       badideasensei2
       Ben kilo almayanlardandım. Ne kadar yersem yiyeyim hiç almıyordum. Son 1 yıldır hastanesi vs derken sürekli kan aldırıyordum. Kan verdiğim için 45 kilodan 50 ye çıktım. Sağlıksız beslenmektense bunu deneyebilirsin, kan bağışı da olur.
        tsukyomi
        Önceleri ne güzel 55 ile 60 arasında gidiyordum, lanet hastalıktan sonra 48'in üstüne çıkamıyorum şu an. Dana gibi yiyorum bu arada. Yuvarlaklar olmasa bir deri bir kemiğim. Tiroid normal, kurt yok, hiçbir sıkıntı gözükmüyor. Fazla hareketliyim sadece. Böyle eriyerek ölücem heralde.
         minmina
         ben. kaç yıldır deniyorum ama bir türlü alamıyorum. sık sık ve az porsiyonla mideyi yemeye alıştırmak gerekiyor
          asit
          Son üç yıldır 70-71 kg arasındayım. Bilen bilir bendeki boğazı ama en fazla 500gram alıyorum. Onu da yatmadan hemen önce geri veriyorum. 😊 Günlük öğünlerini düzenli ye, saati saatine ve yemek ayırt etmeden bolca yersen etkili olabilir. Bir ara tutmuştu bu bende..
           kafatamircisi
           Bende veremiyorum 😂
            unlimited0
            Hayatımda asla anlamayacağım Konulardan biri. Ben tam tersini yapıyorum sürekli😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.