Kilo Alamamak, Kontrolsüzce Kilo Vermek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   irmak676
   Ulaştığım en yüksek kilo 44. Şuan 38 kiloyum. Ve kilo alamıyorum. Ama o kadar çok yemek yemeye çalışıyorum ki, olmuyor. Yutamıyorum, sanki boğazımda kalıyor, gitmiyo yemekler. Zayıflıktan ölmezsem iyi diyip, konuyu kapatıyorum. Bol giyindiğim için pek anlamıyorlar o kadar zayıf olduğumu. Yedikten sonra kusmak en kötüsü.
    ggggggg
    Bir de neden yemek yemiyorsun zayıf kaldın diyenler var. Bizim aklımıza hiç yemek yemek gelmedi zaten. Keyfimizden yemiyorduk.
     ladydisko
     kontrolsüzce ani kilo vermek kötü vücudun bir anda çöküyor
      moon_night
      Ne kadar çok yesem de bir türlü olmuyor. Kilo almak vermekten daha zor gibi. Sanki boğazına bir şey koymuşlar yemek yemeni engelliyor. Yedikten sonra kusmak var bir de o daha da beter...
       lydia-bad-mood
       Kilo vermiyorum ama alamıyorumda İştahsızlık çok kötü, yemek yemeğe zorluyorum kendimi
        berna224
        Benden de size bir güzellik olsun bazal metabolizma hızınıza göre kalori hesaplaması yaparak sağlıklı ve kısa sürede forma girebilirsiniz .
         minmina
         bunun stresini yaşadığın yetmiyormuş gibi elin adamının yemiyor musun, bak istediğin kadar hamburger yiyebilirsin tarzındaki argümanları da insanı çileden çıkartıyor
          denniss1
          Arkadaşlar ben beslenme uzmanı ve spor hocasıyım. Yazdıklarınızı okudum ve çoğunuzun sorunu fiziksel değil lütfen psikoloğa başvurun. Yemek yedikten sonra kusmak stres kaynaklı bir sorun olabilir.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.