Keşke Riskli Binalarda Oturmak Tercih Edilmeseydi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında onlarca kişinin yaşamını yitirdiği İzmir'deki deprem için "Keşke riskli binalarda oturmak tercih edilmeseydi" diyerek vatandaşı suçladı. Bahçeli'nin tepkilere neden olan açıklaması şöyle: "Keşke birkaç metrekare fazla pay almak uğruna riskli binalarda oturmak tercih edilmeseydi. Keşke, zemin etüdü yapılsaydı. Biraz daha fazla kazanmak uğruna betondan, demirden çalan insan müsveddelerine zamanında tepki gösterilseydi. Keşke sağlam yapılmış binaların kolonlarını kesip alan genişleten basit ve ölümcül kurnazlıklara tevessül edilmeseydi. Keşke uyarılar, hazırlanmış raporlar dikkate alınıp çöken binaların depreme dayanıklı olup olmadığı yıllar önce kontrol edilseydi. Etkili bir denetim süreci işletilebilseydi."
    cinayetvaraga
    hırsızın hiç suçu yok değil mi? Nazik götlerinizi sıcak köşklerde ve saraylarda yumuşak tutun. ama unutmayın siz de bir gün öleceksiniz!
     redblack
     Keşke sen de o koltukta oturmasan ama işte
      dr.rock
      Açlık sınırının gte kaçtığı Milletin ayazda kalmamak için sobaya yapıştığı şu günlerde riskli binada oturmayın demek ekmek bulamazlarsa pasta yesinler demek gibi bşi Bu siyasetçiler ne yapsa hakları, hatta az bile yapıyorlar. Bu zihniyete oy atıyor millet.
       ceviz-agaci
       Neden millete tek bir faydası dokunmamış bu zatı morukları her şeye karışır zaten bir sevimsiz yüzünden ülkenin dibine edilmiş bir sus ya bir sus
        handeyakar07
        Ben 30 yıldır vekillik genel başkanlık yapmıyorum senin gibi.
         asit
         tercihen olduğunu sanmiyorum ya mecburendir.. umuyorum ki insanları buna itenlerin hayatları da enkaza dönüşür.
          who_am_i
          🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
           serdarvdogan
           keşke birilerinin babaları korunmanın ne olduğunu bilip uygulasalardı!.
            etipufyaren
            Heyecan arıyorlardı belki
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.