Kesinlikle Ev Arkadaşı Olmamamız Gereken Kişilerin Özelliklerini Yazarak Liste Oluşturuyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   Ev arkadaşımla olan 3 aylık sürecin sonuna geldik ve ben de burada başımdan geçenleri liste halinde yazıyorum ki herkese kötü bir örnek olsun. - Kesinlikle 1-2 lira paranın bile lafını yapan kişilerle eve çıkmayın ruhunuzu sömürürler. - Kendisi pasaklı olabilir kendi odasında olabilir fakat ortak alanda kendi çöpünü bile atmıyorsa hemen ya kural koyun ya da yeni bir ev arkadaşı bulun. - Yemek yapamıyor olabilir ama bulaşık konusunda kendi üzerine düşeni yapmalı. 1 hafta boyunca tenceresini yıkamadı ve mutfakta dayanılmaz bir koku vardı. - Eve sürekli farklı arkadaşlarıyla gelip ortak alanı işgal ediyordu, odama mahkum oluyordum. - Kendisi aşı karşıtıydı ve maske takmıyordu. -
    cinayetvaraga
    Bulaşık biriktirmesin Üç kuruşun hesabını yapacak kadar kalitesizleşmesin Banyoyu ve tuvaleti temiz kullansın Cimriliğin dozunu kaçırmasın Ayakları da kokmazsa fena olmaz. Gerisi dert değil.
     fairytale-
     Kışın ıslanmış çoraplarını peteklerin üstüne koyup kuruduktan sonra ertesi günü aynı çorabı giymesin
      the_gost
      Her şey tamam buradaki her şeye katılıyorum ama derin uyusun be. Ufak sese çıtırtıya uyananlara ifrit oluyorum. Uyusun ve gürültüme uyanmasın. Gürültü dediğime bakmayın ne kadar sessiz olsam da çarşaf sesine bile uyanan vardı. Allahtan mezun oldum.
       silmarillion
       İzlemek için film açınca telefonuna gömülen
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.