Kerimcan'ın Yeni Şarkısı "VIDA LOCA" Nasıl Olmuş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   ben oldukça başarılı buldum ama kerimcan'ın daha önce uygunsuz fotoğrafları çıkmıştı uçakta. birazcık ona gönderme yapması hoşuma gitmedi. şarkı güzel, klip de güzel bence🕺🏻
   https://www.youtube.com/watch?v=MMaslJUKUsA
   https://www.youtube.com/watch?v=MMaslJUKUsA
    leb
    autotune ve bomboş sözler
     me_out_bye
     Adam böyle mutlu o zmn bırakın ne yapıyorsa yapsın. Karışmamız hata şöyle böyle ol diye dünyadaki sorunda bu zaten seni ilgilendirmez onun hayatı böyle modlarda devam edecek çünkü o böyle olmak istiyor. Ne kadar kötüde olsa az eleştirilir en fazla, kazanan yine kendisi her durumda kazanıyor yani bir içerik ürettiği için elbet dıklanacak neymiş diye bakarken bizde dıkladık misal. Şarkı kötü dinlenecek tekrar tekrar dinlenecek bir şeyi yok sözleri pek bir şey dandik botega giydim üzerime limonata döküldü lol. İlki daha iyiydi peşimdeler falan. Görüntüler girdiği kılıklar çok iyi değil ama o böyle beğeniyor muhtemelen yapmaya devam edecek. Çok başarılı bir müzik klibindeki ilgi çeken hayran bırakan görünümler bunlar değil ama. Bu kdr. 10üzerinden3. Alt senaryoda yüzbinkez çekilmiş olan fikirler. Uçakta şarkı klibi. Dünya böyle sahte işte. Kendini güzel gösteriyor diye her yere koymaya çalışıyor her değere kafimiş gibi. Hayır değilsin senin bir değerin var o alanda iyisin değerlisin diğer alanlara böyle sahipmiş gibi gönderme yapmaları bende biraz uyuzluk yaratıyor. Nasil sana anlatayım. Seda sayan kadın programi sunarken doğal içten mahallenin ablası kadının dibidir EVET. Orada iyidir belki hatta onun üzerine yoktur bu platformda ama tutar Sedayı birde Rallyci tulum giydir üzerine pazarla yok boksta çok güzel çok güçlü yok başka bişeyde daha iyi oraya koy bak ordada ne güzel duruyor falan yaptın mı olmaz kardeş. Boku çıkar işin o kadının güzelliği karizması değerinide biraz alay etmiş gibi olursun. Bir işte normal gunumuz işlerinde güzellik önemlidir. Dünya zaten rol yapma yeri. Güzelligin varsa yaparsın uzerine bir hostes kıyafeti giydirirler bişe moda sokarlar bişe olursun sonra yavaş yavaş işi öğrenirsin EVET BU DOĞRU. Ama birde kişinin o işe yetenegi uyumu da vardır yani. Bunu es geçmekte kötü biraz. Sen o uçağı biraz zor sürersin kaptan olursun cınım. Yandan bişe geçince çığlık atan adam. Respect to my planekaptans. Kendisini çok değerli görüyor ki her insan değerlidir tabi kendisine zaten boyle olmalıdır 👍🏻 Ama bunu surekli mesaj olarak vermeye çalışınca tadı kaçıyor. Nasıl bir insana sürekli bir seyi der kanitlamaya calışırsan? Hakli olsan dahi! ? "Off tmm yeter be" der sana ? O moda girebilir. Seninde bu iş biraz buna dönüyor andırıyor gibi. Bilmem tavsiye yorum sadece. İster dikkate alsın ister ben boyle mutluyum diye hatta uzerine abartarak devam etsin. Kendi paşa gönlü bilir. Beni ilgilendirmez izleyince hissettiğim şey görüşüm bu sadece. Vloglarında çok tatli gozukuyor ayrica iyi gorunumlu biri evet. Ama buradaki goruntusu fazla plastik geldi bana begenmedim vloglarindaki kadar güzel gözukememiş. Abartı var yine bu abartida guzelligine guzellik eklemek yerine sanki düşürmüş sahte gozukuyor yuzu canlı değil doğal değil. Ama normalde güzel bir çocuk. Neymiş abartmak iyi değilmiş yine aynı yere geliyoruz ?
     https://youtu.be/LOZuxwVk7TU
     https://youtu.be/LOZuxwVk7TU
     Birtney bile hostes olmuş sende hostes olaydın. Kaptan kalın kaçmış reis.
      kalpci
      Çok güzel, cesur, renkli bir çalışma. Mabel ve Kerimcan'ı ve Türk müziği için devrimci ve casur kişilikler olarak görüyorum. Bir önceki şarkısı bir tık daha iyiydi.Müzikal olarak fazla basit geldi bana.Destekliyorum ama beğenmedim. Bu kapitalist özentisi duruşun bk olduğunda hemfikiriz sanıyorum
       biribizidurdursuncanim
       Klip olarak yine kaliteli bir çalışma olmuş fakat ben şarkının sözlerini ve müziğini hiç sevemedim. Ayrıca uçak olayına katılıyorum ve büyük bir gönderme yaptığı aşikar.
        unlimited0
        Canım halkım bunları ünlü yaptı ya başka da bir şey diyemiyorum gerçekten. Milyonlar izliyor,takip ediyor neyini seviyorlar anlamadım.
         gulfemkaya
         Kraliceyi her zaman beğenirim ama bu sefer bir olmamis sanki ya
          marvelhulk
          ohh değilde Didem Soydanla dansı nasıl güzeldi ama ya hele Didem soydam sen efsane kadınsın
           makeup_melis
           Pek beğenemedim bu sefer, kötü olmuş.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.