Kerimcan Gibilerin Aslında LGBT+ Adına Kötü Birer Temsil Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Kerimcan'ı hepimiz tanıyoruz. Kendisi "Makyör" olarak geçiyor. Bağrış çağrışlarına, küfür kıyametlerine yer yer görgüsüzlüklerine filan hepimiz elbette şahit oluyoruz uzun zamandır. Zor bir hayat geçirmiş olduğunu kabul ediyorum. Yani standart bir ailede yaşamış, ancak tercihleri yüzünden çok çekmiş. Benim anlamadığım, şöhret mi bu hale getiriyor insanı? Günden güne giderek, garip bir hal almaya başladı yaşamı. Görgüsüzlüğü pik yaptı, önüne gelene küfretmeye başladı. Zaten uçak skandalını hiç söylemiyorum... Ondan sonra toparlanamadı aldı başını Amerika'ya gitti. Ancak Kerimcan'a baktığımda ya da onunla ilgili bir şey izlediğimde, duyduğum ve hissettiğim tek şey yüz ekşimesi oluyor. Hiç sevemiyorum ve ayıplıyorum. Tercihlerinden dolayı değil, bir sürü LGBT+ arkadaşım var. Çok güzel ilişkileri ve çok güzel yaşamları var, kiminin ise kötü. Aslında Kerimcan'ın ayıpladığım davranışları Kerimcan'ın cinsel tercihleri ya da cinsiyet durumuyla alakalı değil. Herhangi bir insan da bu şekilde davranabilir. Ancak bunu Kerimcan yaptığı zaman, temsil ettiği kesimi de kötü gösteriyor. Zaten bizim ülkemizde aşırı derecede tabu, bir de insanlar bunu görünce bak bunlar ahlaksız diye ahkam kesiyor. Keşke biraz daha savunduğu ve temsil ettiği şeyi sevdirip, özendirecek şeyler yapsa. He bu onun görevi mi? Hayır, elbette. Sadece ona bakarken içimden geçen bu oluyor.
    caresizcare
    O şahıs hakkında konuşmak istemiyorum
     me_out_bye
     Sağdaki ölmüş biliyonuz dime 🤔😐
      tsukyomi
      Tek bir insan koca bir topluluğu temsil edemez. Nasıl Stalin Sovyetleri, Arda Turan futbolcuları, Ömür Gedik hayvanseverleri temsil etmiyorsa, bu eleman da LGBTİ'yi temsil etmiyor. Üstüne varıp da gündeme taşımayın şunu.
       sairsel
       Gerçek lgbtlik bu değil 🤣🤣🤣
        dr.rock
        İbnelik devrim değil yönelimdir, normal bir insan gibi davranıyor. Zaten sorun burada başlıyor biliyor musun, LGBT insan hakkını savunmalı, temel insan hakkını ve bu çok normal olmalı.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.