Kerimcan Durmaz'a Verilen Ödüllere İçerleyen Erkan Petekkaya'dan Acun Bey Temalı Penis Çıkışı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Dün Number 1'ın müzik ödülleri töreni vardı Tv'8'de. Baktım... Her ödül kategorisinde Kerimcan Durmaz'ın adını duymaktan, Kerimcan'ın aldığı ödüllerin tamamını İrem Derici'nin Kerimcan yıllardır hayatımızda olan bilmeme kaç oktavlık sese sahip şahane bir ses sanatçısı gibi öve öve bitirememesinden o kadar bunaldım ki uyuyakalmışım. Hele Kerimcan'ın bembeyaz ve pasparlak suratı... Televizyonumun ekran ayarları ile oynama ihtiyacı hissettirdi. Sonrasında olaylar olaylar. Erkan Petekkaya Acun'dan girmiş, Kerimcan Durmaz'ın penis muhabbetlerinden devam etmiş. "Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh"
    eski_bi_tanidik
    Pff dün gece yarısı kırmızı odadan sonra video müzik ödülleri fln çıkmıştı ben eski bi şey diye değiştirmiştim başlamadan 🤦‍♀️ keşke izleseydim. Amk travestisi. Böyle insanları ünlü yapıyolar ya.
     yabadabadu
     Erkan reise katılıyorum
      fairytale-
      Kemircan beyi kim ünlü yapti aq
       mrlawyerkk
       Daha ne kadar ısıtıp ısıtıp önümüze konulacak bu şey? Adam Türkiye'ye geldiği her zaman hedef gösteriliyor. Olmaz böyle. Bir salın bir rahat bırakın.
        peripedia
        E ne yapalım yanı hata yaptı diye aforoz mu edelim toplumdan? Bir iş yaptı, başarılı da oldu o mevzu bahis zaten.
         goygoysporz
         Bizde neden herkes ünlü ya
          gizemino
          Erkan petekkaya da karismasa bayilirmis herhalde. Size ne ya? Tepki gösterirsin ayrı penisiyle alakali bir sey söylemek ayrı
           ulanayca
           olaya bak puhahahha
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.