Kendisini Twitter'da Aşağılamak İsteyen Gence Son On Yılın En İyi Kapağını Veren Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Boğaziçi'ndeki kayyum rektör protestolarını hepimiz biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bu duruma duyarlı genç bir öğrenci kadın kendi Twitter'ında bir fotoğrafını paylaşıyor ve diyor ki "polisler tip tip bakıyor, Boğaziçili mi sandılar?". Tabii dış görünüşü ülke polisine ve yobazlarına göre "marjinal" olduğu için böyle sanılması çok olağan maalesef. Sonrasında bu twite cevap veren bir genç ise kendisini dış görünüşle dalga geçmek amaçlı (anladığımız kadarıyla çünkü bu bölümün neyi kastettiğini anlamlandırmaya çalışmak oldukça zor?) %10 burslu Nişantaşı psikolojide okuyup okumadığını soruyor. Öncelikle bu yakıştırma ne gibi bir hakaret barındırıyor? Bu ablamız istediği yerde istediği bölümde istediği bursla okurdu. Giyim tarzını, aklı, zekayı, duyarlılığı, analiz yeteceğini okunulan okula ve bölüme göre mi tartıyorsun? Ne kadar acı. Ancak bunlara çok güzel kısa ve öz cevap vermiş zaten ablamız. Kendini Cerrahpaşa İngilizce Tıpta okuyormuş. Başarılar diliyor klavye tutan ellerinden öpüyoruz.
    676irmak
    abartmayın. abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.vvabartmayın.abartmayınabartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.
     lutfen-ama
     Ciddiye bile almamalıydı bence ayrıca Boğaziçili mi zannettin diyerek Boğaziçi Üniversitesi'ndeki insanları kendisi de ayrıştırmış. Ordaki insanların hepsi kendisi gibi olanlarmış gibi bir anlam çıkıyor bu yanlış eğer bu kızı desteklersek Boğaziçi elitist diyenleri de desteklemiş oluruz ve daha geçen gün kapalı olan iki öğrenciye oraya ait olmadıklarını söyleyenlerden farkımız kalmaz.
      benita
      Siz kapak görmemişsiniz
       cinayetvaraga
       pek kapak değil, sıradan bir cevap olmuş.
        eski_bi_tanidik
        O kadar da uuu değil sanki
         _gizem_
         haklı ama çok da kapak değil??
          aslanburcubirisi
          Dalga geçen çocuğun okuduğu okul ve bölümü bilemeden yorum yapamıyorum.
           eflayilmaz
           güzel ayar ama son 10 yılın en iyi ayarı olduğu konusu tartışılır
            ali-vercetti
            ilgi çekmeye çalışmış ben erkeği tutuyorum
             karolunita-
             10 değil ama 2 yıl fln olabilir belki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.