Kendisini Twitter'da Aşağılamak İsteyen Gence Son On Yılın En İyi Kapağını Veren Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Boğaziçi'ndeki kayyum rektör protestolarını hepimiz biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bu duruma duyarlı genç bir öğrenci kadın kendi Twitter'ında bir fotoğrafını paylaşıyor ve diyor ki "polisler tip tip bakıyor, Boğaziçili mi sandılar?". Tabii dış görünüşü ülke polisine ve yobazlarına göre "marjinal" olduğu için böyle sanılması çok olağan maalesef. Sonrasında bu twite cevap veren bir genç ise kendisini dış görünüşle dalga geçmek amaçlı (anladığımız kadarıyla çünkü bu bölümün neyi kastettiğini anlamlandırmaya çalışmak oldukça zor?) %10 burslu Nişantaşı psikolojide okuyup okumadığını soruyor. Öncelikle bu yakıştırma ne gibi bir hakaret barındırıyor? Bu ablamız istediği yerde istediği bölümde istediği bursla okurdu. Giyim tarzını, aklı, zekayı, duyarlılığı, analiz yeteceğini okunulan okula ve bölüme göre mi tartıyorsun? Ne kadar acı. Ancak bunlara çok güzel kısa ve öz cevap vermiş zaten ablamız. Kendini Cerrahpaşa İngilizce Tıpta okuyormuş. Başarılar diliyor klavye tutan ellerinden öpüyoruz.
    benita
    Siz kapak görmemişsiniz
     karolunita-
     10 değil ama 2 yıl fln olabilir belki
      _gizem_
      haklı ama çok da kapak değil??
       676irmak
       abartmayın. abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.vvabartmayın.abartmayınabartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.abartmayın.
        eski_bi_tanidik
        O kadar da uuu değil sanki
         lutfen-ama
         Ciddiye bile almamalıydı bence ayrıca Boğaziçili mi zannettin diyerek Boğaziçi Üniversitesi'ndeki insanları kendisi de ayrıştırmış. Ordaki insanların hepsi kendisi gibi olanlarmış gibi bir anlam çıkıyor bu yanlış eğer bu kızı desteklersek Boğaziçi elitist diyenleri de desteklemiş oluruz ve daha geçen gün kapalı olan iki öğrenciye oraya ait olmadıklarını söyleyenlerden farkımız kalmaz.
          ali-vercetti
          ilgi çekmeye çalışmış ben erkeği tutuyorum
           cinayetvaraga
           pek kapak değil, sıradan bir cevap olmuş.
            eflayilmaz
            güzel ayar ama son 10 yılın en iyi ayarı olduğu konusu tartışılır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.