33
16.11.2020
Kendisinden Ayrılmak İsteyen Kadına Falçatayla Saldıran, Çuvala Koyup Üzerinden Araçla Geçen Cani İçin 53 Yıl İstendi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   İstanbul Avcılar'da kendisinden ayrılmak isteyen Rabia Kaçmaz'ın boğazını falçatayla keserek tecavüz etmeye çalışan ardından çuval içine koyup otomobille üzerinden geçen Emre Çiçek'e 53 yıla kadar hapis cezası istendi. Mütalaada sanık Emre Çiçek'in "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmeye teşebbüs etme", "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" ve "Cinsel saldırı" suçlarından toplamda 19 yıldan 53 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi. Diğer sanık Yunus Kıldır hakkında ise "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Heyet taraflara mütalaa hakkında beyanlarını hazırlaması için süre vererek duruşmayı erteledi.
    cinayetvaraga
    cezaların hafifliğine bak. sizin adaletinizi s*kim ben. siz de adamız diye gezin ortada. kadının hayatı kaymış, ama.bu adam belki 25 yılla yırtacak. off offff.
     redblack
     Çifte agirlastirilmiş muebbetlerimiz vardi bizim ne oldu onlara? Gerci gene aftan salarsiniz disari
      raselika
      Ben artık karşı cinsle iletişime geçmekten öylesine korkar hale geldim ki ne tarafa döneceğimi şaşırmış haldeyim. Böyle haberleri gördükçe karşı cinsten ciddi ciddi soğumaya başladım.
       irmak676
       53 mü?? çok vermişsiniz ya bir iki gün yatsaydı yeterdi
        samyeli90
        Şerefsiz 53 yıl mı madem idam yok vereceksin müebbeti çürüsün içerdr pezevenk
         damladamlo
         Adalet anlayışınıza tüküreyim sizin adiler. Göz göre göre bu kadınlar sizin yüzünüzden ölüyor.
          elfozn
          bu şerefsiz iki ayaklı hayvanımsı yaratıgın şeyini kesip esile vereceksin...kestiğin şeyindde tuz basacaksın ki iyice yansın canı...adi pislk....içerde seni topa çevirirler umarım...
           vitaly
           Yazık be, kadının yüzü ne hale gelmiş, psikolojisini tahmin etmek bile istemiyorum. Böylelerine vereceğin ceza theon greyjoy'a verilen ceza gibi olacak, öyle şeyler yapacaksın ki kendi yalvaracak canımı alın diye...
            sedefartuny
            Allahın belası cani, bu haberleri görmekten o kadar yoruldum ki artık. Katlanamıyorum gerçekten. Her Allahın günü kadına vahşet.
             dedikoduvar
             53 yıl az buna 530 yıl vermek lazım. Daha başka şeyler yapmak lazım da neyse
              rarero
              Öğretemiyoruz erkeklere. Öğretemiyoruz ayrılmanın doğal bir şey olduğunu. Kadının onun malı olmadığını, istemediği zaman gidebileceğinin çok olağan olduğunu. Harcanan hayatlar oluyor sonucunda. Ne acı. Ne yazık.
               detokssuyu
               Cezaların bu kadar hafif olması resmen teşvik. Problemli zihinler için bir kadına zarar vermeyi, öldürmeyi, işkence etmeyi o kadar kolay bir hale getirdiniz ki. Yazıklar olsun.
                peripedia
                Bu nasıl bir canilik? Bu insanlarla nasıl aynı toplumda yaşıyoruz biz akıl alır gibi değil? Ne bunların olayı? Nasıl bu kadar canavarlaşabiliyorlar?
                 beddualippa
                 Yemin ediyorum hayattan soğudum. İlişkilerden soğudum. Biz size güvenemeyecek miyiz? En iyinizden bile bir bokluk çıkıyor. Şu kadının haline bak, yazık değil mi? Kanım dondu. Hep derim; nedenlerinizle ilgilenmiyorum, hepiniz kötüsünüz.
                  fkdkddllfgl567
                  Şaka mısınız siz amk 53 yıl ne ya.Muebbet almasi icin illa medyaya mı yansıması lazim ya da kadının ölmesi mi lazım?Bu ülkede sistem neye göre nasıl işliyor anlam veremiyorum bi gömlek bi kravat 10 yıla düşer ceza 2 3 yıl sonra bi afla dışarı salarlar yine.Ondan sonra halk neden tepki gosteriyo.Susmasan susturuyorlar sussan vicdanın el vermiyor.Bizi bu hale sokanların Allah belasını versin.
                   dr.rock
                   Falçatayla kesip arabayla üstünden geçmek istemekle İle İdam edin, gebertin, 530 yıl çürüsün istiyorum İki arkadaş duygudur Eğer bir idam nedeniniz varsa unutmayınızki haberdeki sosyopatında bir nedeni vardı.
                    roar
                    Gerçekten böyle ucuz böyle basit cezalarla üstesinden gelemiyoruz artık böyle durumların. Cezaların gözden geçirilmesi gerekirse yeni yasa taslakları hazırlanması gerekiyor bu konuda.
                     irvinyalom
                     Bulurlar onu çıkartmanın bir yolunu. Çünkü kadınların bu tip olayları yaşamaya mahkum olduğu bir yerde yaşıyoruz. Sosyal medya olmasa kaç olay örtbas edilir, daha neler görmezden gelinirdi. Hak peşinde olmak, kadınlara özgürlüğünü geri kazandırmak için çabalamak zorundayız ve evet yıl 2020.
                      hogwartsmektubugelmeyen
                      53 mü? 53 yıl bunu elektrikli sandalye üstünde oturtsalar az. Allah belasını vermesin belasını s*kip atar inşallah
                       diocu01
                       2 gün yatar geri çıkar Türkiyenin adaleti çok yazık çok ülkece ağlanacak haldeydiz
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.