33
16.11.2020
Kendisinden Ayrılmak İsteyen Kadına Falçatayla Saldıran, Çuvala Koyup Üzerinden Araçla Geçen Cani İçin 53 Yıl İstendi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   İstanbul Avcılar'da kendisinden ayrılmak isteyen Rabia Kaçmaz'ın boğazını falçatayla keserek tecavüz etmeye çalışan ardından çuval içine koyup otomobille üzerinden geçen Emre Çiçek'e 53 yıla kadar hapis cezası istendi. Mütalaada sanık Emre Çiçek'in "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmeye teşebbüs etme", "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" ve "Cinsel saldırı" suçlarından toplamda 19 yıldan 53 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi. Diğer sanık Yunus Kıldır hakkında ise "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Heyet taraflara mütalaa hakkında beyanlarını hazırlaması için süre vererek duruşmayı erteledi.
    cinayetvaraga
    cezaların hafifliğine bak. sizin adaletinizi s*kim ben. siz de adamız diye gezin ortada. kadının hayatı kaymış, ama.bu adam belki 25 yılla yırtacak. off offff.
     elfozn
     bu şerefsiz iki ayaklı hayvanımsı yaratıgın şeyini kesip esile vereceksin...kestiğin şeyindde tuz basacaksın ki iyice yansın canı...adi pislk....içerde seni topa çevirirler umarım...
      damladamlo
      Adalet anlayışınıza tüküreyim sizin adiler. Göz göre göre bu kadınlar sizin yüzünüzden ölüyor.
       samyeli90
       Şerefsiz 53 yıl mı madem idam yok vereceksin müebbeti çürüsün içerdr pezevenk
        redblack
        Çifte agirlastirilmiş muebbetlerimiz vardi bizim ne oldu onlara? Gerci gene aftan salarsiniz disari
         irmak676
         53 mü?? çok vermişsiniz ya bir iki gün yatsaydı yeterdi
          raselika
          Ben artık karşı cinsle iletişime geçmekten öylesine korkar hale geldim ki ne tarafa döneceğimi şaşırmış haldeyim. Böyle haberleri gördükçe karşı cinsten ciddi ciddi soğumaya başladım.
           rayd
           2 Ay sonra çıkar! Adalet mi var!!
            diocu01
            2 gün yatar geri çıkar Türkiyenin adaleti çok yazık çok ülkece ağlanacak haldeydiz
             hogwartsmektubugelmeyen
             53 mü? 53 yıl bunu elektrikli sandalye üstünde oturtsalar az. Allah belasını vermesin belasını s*kip atar inşallah
              irvinyalom
              Bulurlar onu çıkartmanın bir yolunu. Çünkü kadınların bu tip olayları yaşamaya mahkum olduğu bir yerde yaşıyoruz. Sosyal medya olmasa kaç olay örtbas edilir, daha neler görmezden gelinirdi. Hak peşinde olmak, kadınlara özgürlüğünü geri kazandırmak için çabalamak zorundayız ve evet yıl 2020.
               fkdkddllfgl567
               Şaka mısınız siz amk 53 yıl ne ya.Muebbet almasi icin illa medyaya mı yansıması lazim ya da kadının ölmesi mi lazım?Bu ülkede sistem neye göre nasıl işliyor anlam veremiyorum bi gömlek bi kravat 10 yıla düşer ceza 2 3 yıl sonra bi afla dışarı salarlar yine.Ondan sonra halk neden tepki gosteriyo.Susmasan susturuyorlar sussan vicdanın el vermiyor.Bizi bu hale sokanların Allah belasını versin.
                roar
                Gerçekten böyle ucuz böyle basit cezalarla üstesinden gelemiyoruz artık böyle durumların. Cezaların gözden geçirilmesi gerekirse yeni yasa taslakları hazırlanması gerekiyor bu konuda.
                 beddualippa
                 Yemin ediyorum hayattan soğudum. İlişkilerden soğudum. Biz size güvenemeyecek miyiz? En iyinizden bile bir bokluk çıkıyor. Şu kadının haline bak, yazık değil mi? Kanım dondu. Hep derim; nedenlerinizle ilgilenmiyorum, hepiniz kötüsünüz.
                  peripedia
                  Bu nasıl bir canilik? Bu insanlarla nasıl aynı toplumda yaşıyoruz biz akıl alır gibi değil? Ne bunların olayı? Nasıl bu kadar canavarlaşabiliyorlar?
                   detokssuyu
                   Cezaların bu kadar hafif olması resmen teşvik. Problemli zihinler için bir kadına zarar vermeyi, öldürmeyi, işkence etmeyi o kadar kolay bir hale getirdiniz ki. Yazıklar olsun.
                    rarero
                    Öğretemiyoruz erkeklere. Öğretemiyoruz ayrılmanın doğal bir şey olduğunu. Kadının onun malı olmadığını, istemediği zaman gidebileceğinin çok olağan olduğunu. Harcanan hayatlar oluyor sonucunda. Ne acı. Ne yazık.
                     dedikoduvar
                     53 yıl az buna 530 yıl vermek lazım. Daha başka şeyler yapmak lazım da neyse
                      sedefartuny
                      Allahın belası cani, bu haberleri görmekten o kadar yoruldum ki artık. Katlanamıyorum gerçekten. Her Allahın günü kadına vahşet.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.