Kendisinden Ayrılmak İsteyen Kadına Falçatayla Saldıran, Çuvala Koyup Üzerinden Araçla Geçen Cani İçin 53 Yıl İstendi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İstanbul Avcılar'da kendisinden ayrılmak isteyen Rabia Kaçmaz'ın boğazını falçatayla keserek tecavüz etmeye çalışan ardından çuval içine koyup otomobille üzerinden geçen Emre Çiçek'e 53 yıla kadar hapis cezası istendi. Mütalaada sanık Emre Çiçek'in "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmeye teşebbüs etme", "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" ve "Cinsel saldırı" suçlarından toplamda 19 yıldan 53 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi. Diğer sanık Yunus Kıldır hakkında ise "Birden fazla kişi ile birlikte kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Heyet taraflara mütalaa hakkında beyanlarını hazırlaması için süre vererek duruşmayı erteledi.
    cinayetvaraga
    cezaların hafifliğine bak. sizin adaletinizi s*kim ben. siz de adamız diye gezin ortada. kadının hayatı kaymış, ama.bu adam belki 25 yılla yırtacak. off offff.
     redblack
     Çifte agirlastirilmiş muebbetlerimiz vardi bizim ne oldu onlara? Gerci gene aftan salarsiniz disari
      raselika
      Ben artık karşı cinsle iletişime geçmekten öylesine korkar hale geldim ki ne tarafa döneceğimi şaşırmış haldeyim. Böyle haberleri gördükçe karşı cinsten ciddi ciddi soğumaya başladım.
       irmak676
       53 mü?? çok vermişsiniz ya bir iki gün yatsaydı yeterdi
        samyeli90
        Şerefsiz 53 yıl mı madem idam yok vereceksin müebbeti çürüsün içerdr pezevenk
         damladamlo
         Adalet anlayışınıza tüküreyim sizin adiler. Göz göre göre bu kadınlar sizin yüzünüzden ölüyor.
          elfozn
          bu şerefsiz iki ayaklı hayvanımsı yaratıgın şeyini kesip esile vereceksin...kestiğin şeyindde tuz basacaksın ki iyice yansın canı...adi pislk....içerde seni topa çevirirler umarım...
           vitaly
           Yazık be, kadının yüzü ne hale gelmiş, psikolojisini tahmin etmek bile istemiyorum. Böylelerine vereceğin ceza theon greyjoy'a verilen ceza gibi olacak, öyle şeyler yapacaksın ki kendi yalvaracak canımı alın diye...
            sedefartuny
            Allahın belası cani, bu haberleri görmekten o kadar yoruldum ki artık. Katlanamıyorum gerçekten. Her Allahın günü kadına vahşet.
             dedikoduvar
             53 yıl az buna 530 yıl vermek lazım. Daha başka şeyler yapmak lazım da neyse
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.