Kendinizi Zorlayın.. Hatırladığınız En Eski Anı Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Bugün yabancı bir sitede gördüm bu soruyu. Baya da zorlamış millet kendini. İyice düşünün, çocukluğunuz gidin. Geçmişe yönelik hatırladığınız en eski anı nedir? Ben baya bir kafa yordum, en sonunda beyaz pileli bir elbise ve kırmızı çoraplarla kendimi gördüm yani kendi bacaklarıma bakarken hatırladım böyle bir halının üstünde oturuyorum sanırım. Anneme sordum, 2. yaş doğum günümmüş. Hatırladığım ilk anı bu sanırım.
    caresizcare
    Aaayyyşş kafam kaldırmadı 5 6 yaşındayken abim ve ablamla kocaman Bir kardan adam yapıp içinden geçiyorduk kapı gidi Ve kardan koltuk kanape yapıp oturuyorduk 2 yaşına inmem 🙅 imkansız
     amakafamiznasiguzeel
     5 yaşındayken annem ve arkadaşımla arabada giderken yolda kalmıştık. petrolden mazot taşımıştık şişelerle. 10 yaşındayken de bu anımı hatırlayıp "woaaaw nasıl hatırlıyorum yeaaa" derdim, 25 yaşımda da diyorum :)
      absurdizm
      3 yaşımdayken babam askere gitmişti. o zamanları hatırlıyorum.
       lydia-bad-mood
       3 yaşındaki hastane anımın en ufak detaylarını bile hatırlıyorum. Üzerime giydiklerimi, çevremdeki insanları, oyuncakları ...
        tictactoe
        2,5 yaşındaydım, kardeşimin doğduğu gün çok net detaylarla hatırlıyorum.
         nickimdebileolmaz
         Birinci kattan kafamın üstüne düşmüştüm yaşım 3 filandı
          moon_night
          İlk doğum günüm.
           busrawashere
           5 yaşında hamam görüntüsünü
            imailahorsilahh
            Ablalarımla süslenip komşuculuk oynardık. Birbirimize misafirliğe giderdik menüde fix yumurtalı ekmek ve çay hajjakaööa Bi de nasıl elitiz Allahım çatal bıçaklar hiç unutmuyorum kahverengi kürküm vardı onu giyerdim kokoş kokoş😅😅annemin gözlüklerini,deliksiz zümrüt yeşili küpelerini takardım. 3-4 yaşlarındaydım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.