Kendinizi Gerçekten Tanıyor musunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   entelbukalemun
   Belki de bir kelimeyle tanıtılamayacak kadar renkli bir kişiliğin vardır. Sıkma canını.
    vsjvsjvsjv000
    Kendimi tanıdığımı düşünürdüm hep. Ama tanımıyorum biliyorum. O başlığa hissettiğim en uç özelliğimi yazdım sadece. Yoksa mümkün değil tek kelime ile kendimii tam anlamıyla ifâde etmem. O başlığa güçlüyüm yazdıktan sonra hüngür hüngür ağlamam. Bu mu tanımak ? Değil.
     luciferin_kizkardesi
     Bence herkes daha kendini tanımıyor.Ben mesela kendini bir kelimeyle anlat diosuna herkesin dediğini yazdım (tatluş).Ama sorsan bana kendini tanıyor musun diye hayır derim.Daha yolun başında biri olarak az tanıyorum kendimi belki ilerde vegan olurum belki ilerde cinsiyet değiştiririm.Bence kimse bilemez tamam doğrudur bazı huylar değişmez.Ama insanlar değişir. Mesela karınca incitmez dediğimiz kişi bir anda bir katile dönüşebilir kimse kimseyi tanımaz aslında tanıdım sayar. İyi geceler 🌙
      monaiman
      İnsanın kendini tanıması bir ömür sürer. Kendinizi aramayı unutmayın, bırakmayın hiç. Ben hergün yeniden yeniden keşfediyorum kendimi. Ve tek bir kelimeyle anlatamayacağım için seninle aynı şeyi düşünüp dio atmadım. :)
       redblack
       Evet, Napolyon Bonebart'im ben! Durun! Napiyorsunuz? İmparatorum ben! Heey vurmasaniza! Nereye gotuyorusunuz beni? Napolyonum ben! Muhafizlaaaar!
        birdisi
        Vereceğimi düşündüğüm tepkileri bazı olaylarda vermiyorum bu beni şaşırtıyor kendimi gerçekten tanıyorum deyip yanılgıya düşmek istemiyorum.
         lellu
         Ben, moralin düşmesin 😊
          mevsimlerdensnbahar61
          Evet biliyorum kendimi
           dr.rock
           - Seni gerçekten tanıyor muyum Umut? - Sanırım abi - Allah kahretsin emi seni ne geldiyse başıma senin yüzünden geldi - Özür dilerim abi - Gel lan buraya, seviyorum seni genede, bunca sene benimle oldun - Abimmmmm
            ladydisko
            kendimi tanıdığımı düşünüyorum çünkü şu durumda ne yapardım dediğim durumların hepsini yaşadım
             who_am_i
             No
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.