Kendinizi Aştığınız Nirvana da Hissettiğiniz Bir Anınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mars_atlisi
   16 yaşındayım Twitter'a ilk defa katılıyordum Siyaset ve politik konular dışında gençlerin de aşırı bilimcilerin vasıfsızların Etkileşim kasan boş kişilerin anon hesapların felsefe konusunda çığır açmış kişilerin de orada olduğunu farkettim zamanla. Ergen aklı tabi uyum sağlamak istiyordum direkt bi moda büründüm ben de tweetler atmaya başladım Gel zaman git zaman alışmaya arkadaş edinmeye başladım itiraf etmek gerekirse Felsefeden bi b*k anlayamayan ben lise de twitterdan öğrendiğim felsefeyle yargı dağıtmaya başladım Her neyse Herşey o hatunu görmemle başladı Ben buna kendi sınırlarımı aşmak diyorum siz olgun mylf seviyosun diyebilirsiniz Ben 16 yaşında doğuda yaşayan bi lise öğrencisi o ise 24 yaşında 1 mimarlığı bitirmiş + yurt dışında yaşamak için alese girme planları yapan %70 akıcılıkta ingilizce konuşabilen biri Kafama koydum ben bu kızı düşüreceğim diye Direkt stalklamaya nelerden hoşlanıyor dikkatini neler hangi konular çekiyor diye araştırmaya başladım öyle planlar yapıyordum ki sırf kelime haznem artsın kızla konuşurken suspus olmayayım diye ayda 4 kitap bitiriyordum Bunun için aynı zamanda kendi sayfamı da özelleştirip onun ilgisini çekecek postlar halinde düzenliyor postlar atıyordum Her neyse herşey okey sırada kızla konuşmak tanışmak var Attım abi bunun postuna bir yorum ordan başladık konuşmaya ardından dm de devam ettik Evet bu tür şeylerde erkeğin rolü bellidir Kız şaşırmış gibi yapacak erkek de Sherlocku oynayıp karakter analizi yapıp bir nevi sallamasyon örneklerle, yöntemlerle kızı şaşırtmaya çalışıp tav. çalışacak Başladım kıza ayak üstü 40 tane yalan söylemeye hâliyle düşürüp etkiledim kızı Kızın psikolog desteği aldığını öğrendim kız benim bu analistik gözlem özelliğimi doktora anlatmış doktoru benden çok etkilendiğini benimle görüşmek istediğini söyledi tabi kız Antalya ben g.antep o konuda avantaj bende olduğu için rahattım Uzun lafın kısası bu olay beni gururlandırıyor Şimdi dersiniz ki yaptığın yavşaklığın neresi seni gururlandırıyor haklısınız Ama olaya bir de şu boyuttan bakın Çok isteyip kafaya taktığın birşey varsa ve eğer gerçekten onu istiyorsanız buna kendiniz dışında hiçbir şey engel değil
    thetalentedmrripley
    Muhtemelen bir başka yalancı sahtekar orospu çocuğu yüzünden psikolojik destek alıyordur. Olsun bir daha destek alır eninde sonunda düzeltir yine psikolojisini. Ama senin yavşak, vasıfsız karakterinin düzeleceğini hiç sanmam.
     vsjvsjvsjv000
     Tamamını okudum ve sadece 'yaptığın yavşaklığın neresi seni gururlandırıyor' kısmına hak verdim. Saygılar. Kendime ait böyle bir anım da yok.
      mevsimlerdensnbahar61
      Kadınlar sizin bi hedefiniz olmasın yada taktiklerle tavlaya bileceğiniz bi oyuncak değil bunu kavrayalım önce eğer gerçekten sevipte bu amacı gütseydin bi amaç olurdu ama senin ki bi eğlence bunun kadını erkeğide yok aslında bu muamele gerçekten ama gerçekten çok çirkin kişinin duyguları sizlerin oyuncağı değil.
       cinayetvaraga
       Gururlanacak tek şeyin hayatta bu ise, ben böyle hayatın doğan batan günlerini s*keyim.
        redblack
        Ben böyle bir şey yapmiş olsaydim anlatmaya utanirdim.
         busrawashere
         iyi de bunu askb'li bireyler hep yapıyor
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.