Kendini Yeteri Kadar Geliştirememiş Biri ile Evlenip Onu İstediği Gibi Yetiştiren Eş Misyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bu zihniyete sahip birçok insan var özellikle beylerin birçoğu kırsaldan onların tabiri ile tırnak içerisinde cahil, gözü açılmamış bir kızla evlenip, çeşitli kurslarla şehirde hayal ettikleri bir kadın yaratmak. Daha zırva bir düşünce ne gördüm ne duydum arkadaşlar. Bizim uzaktan akraba cenahında da böyle bir olay varmış sanırım "Ya kapısını ne kadar güzel eğitti, ne kadar gelişti x kişisi" diye cümleler duyuyor ve hayretle karşılıyorum. Böyle düşünen arkadaşlar varsa argümanları nedir onu öğrenmeyi çok isterim. Ya sizler nasıl belirli bir yaşa gelmiş bir kadını ya da adamı değiştirebileceğinizi düşünüyorsunuz? İnsanlar değişmez bu böyle gelmiş böyle gider. En fazla rol yaparlar. Ben mi yanılıyorum?
    berat_redflag
    Köpek mi bu da eğitiyorsun
     kartal-gol-gol-go
     bu devirde cahil kadin veya erkek yoktur artık maymun hipermetrop azıcık Google bir tutam da YouTube vardir
      dikistutmaz_sabri
      kimseyi eğitmekle yetiştirmekle uğraşmam bu yaştan sonra sirk için hayvan yetiştirir gibi bu ne saçmalık herkes kendine göre olanı alsın ona göre yaşasın davul bile dengi dengine
       mrsnl33
       Cahil insanla muhatap bile olmamaya çalışıyorum,bi de evlenecekmiyim?
        lazycat
        insanlar değişir
         kafatamircisi
         İnsanlar değişmez ama eğitilebilir Kendi dengime olsun, kafa yapıma göre olsun, armutun sapı, üzümün çöpü derseniz evde kalırsınız))
          mrlawyerkk
          Rezilliktir, hem kendisine hem hayatındaki insana gram saygısı ve sevgisi yoktur. Gidip herhangi bir robot edinebilir ya da türlü hobilerler yalnızlıktan kurtulabilir. Başka birinin hayatını mahvetmesine gerek yoktur.
           detokssuyu
           Hayatımdaki insan benim hakkımda şöyle bir şey düşünse dünyayı dar ederim ona hakkaten köpek miyim ben ne demek eğitmek ya da yetiştirmek. Kimsenin kimse üzerinde böyle bir hakkı olduğunu düşünmüyorum.
            galatasaraylibircivciv
            İki tarafinda akıllı zeki ve yeterince olgun olmasi önerimdir 👍 öbür türlü hiçbirşey yürümez yürüyemez....
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.