Kendini Bize Bir Dizi Karakteriyle Tanıt
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ulrich
   Peter Bishop .
    patiklipengui
    İsmail abi
     tsukyomi
     Drogon. Yemek için ortalığı yakar, zincirlenmeyi hiç sevmez, muhafazakarların ve feodallerin korkulu rüyasıdır, tek kişiye zaafı vardır ve bu zaaf yüzünden çok çekmiştir, sürüldüğü kişiden tek bir emir alır bunun dışında free birddür. Drogon, umarım sonumuz da aynı olmaz bebeyim.
      meziiig
      Filmleri olsun animasyon dizisi olsun ne zaman izlesem kendimden birşey buluyorum. Helede sinirlenince o çıldırmaları ben yani :D bir kaç arkadaşım konuşma tarzımı ve hareketlerimi de Harley'cıgıme benzetiyor <3 Hareketlerini geç yaşam öyküsü hayal kırıklıkları, göremediği sevgi vs vs her şekilde dediğim gibi bir pay buluyorum kendimde. Herşeyımız o kadar benziyor ki ruh eşim dediğim tek karakter <3
       djsinemovic
       Aa aşk derin olmaz mı?
        absurdizm
        Scott McColl hayatımın başrolüyüm ama sürekli hayattan dayak yiyorum
         biranormal_
         Burhan Altıntop. Dertlerimle ve yakınmalarımla insanları eğlendirebiliyorum.
          buse01
          .
           bat3kan
           Aslında ilk başlarda iyiydi bu doktor. Liderlik vasıfları falan da vardı. Her şey tamam da arkadaşım kurtulmuşun adadan ne tutturuyon “we have to go back!! we have to go back!!” diye. Lost bozdu, bu kıl çok bozdu. Sanırsın bize bir Michelle Obama, bir Angela Merkel, bir Tansu Çiller… 1000 kişilik kasabada kesmediği şekil, çıkmadığı adam kalmadı. Bir dur be kardeşim, vampir olmuşsun vampir hala lise balosu kasıyorsun.
            duru_
            Psikopat ve salak bir sangwoo hayal edin.. bekliyorum ettiniz mi? ha tamam işte o benim (squid gamedeki sangwoodan bahsediyorum :))
             dr_harleenquinzel
             Harley Quinn Arkadaşlarım çılgın ve deli olduğumu düşünüyor,insanlara lakap takmayı severim,kontrolsüzümdür ve sağım solum belli olmaz,sinirlenince,korkunca,komik bir şey duyunca,sevinince kısacası her duyguyu yaşadığımda kahkaha atarım (bazen ağlarken bile kahkaha attığım olur),ciddiyetim sıfırdır,her şeyi eğlencesine yaparım,psikolojiye ilgi duyuyorum (bilmiyorsanız Harls sosyopat olmadan önce psikiatrdı ayrıca kendisi benim hayalimdeki meslek olur),en büyük korkum örümceklerdir (gene bilmeyenler için Harls'ınki de öyle çizgi roman okuyanlar bilir), puddingden nefret ederim (yine ve yine bilmeyenler için Harls puddingden nefret eder ve Arkham'da her öğle yemeğinde pudding verilmektedir.Ayrıca hastalarıyla seansları iyi geçerse hafta sonu fazladan pudding verilir.Harls da sevmediği için yemez.Bir gün Joker'ın puddingi çok sevdiğini öğrenir ve puddinglerini Joker'a götürmeye başlar.Harls'ın Joker'a verdiği ilk hediye bir kap puddingdir.Bundan dolayı Harls Joker'a Pudding diye seslenir puddingi sevdiği için değil bu da bir genel kültür bilgisi işte),sinirlendiğimde ne yapacağımı kendim bile kestiremem kendim dahil herkese zarar verebilirim,kuralların çiğnenmek üzere yapıldığını düşünürüm -kuralları kafama takmam yani-,espritüel bir insanım,kız olabilirim ama elim fena ağırdır,gerçek silah kullanabiliyorum,genelde insanlar umrumda olmaz ve sanırım anladığınız üzere -o kadar yazı yazdım bir zahmet anlayın :D- gevezeyim :) bir de bir yorum ya da mesaj yazarken hahaha,,hehe ya da ehehe diye gülüyorum (random yaptığımı göremezsiniz yani) küçük dipnot: Harley Quinn'i Birds of Prey ya da Suicide Squad'tan tanıyan çizgi roman okumadan hayranı olan insanlardan değilim
             https://www.dizibox.pw/harley-quinn-1-sezon-1-bolum-izle/
             https://www.dizibox.pw/harley-quinn-1-sezon-1-bolum-izle/
             buradan da diziye ulaşabilirsiniz deyip kaçıyorum biliyorum çok konuştum :3 (teknik olarak yazdım:D)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.