Kendine Yeten "dio Köyü" Kurulur mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   boltfalcon
   Uzun zamandır aklımda olan kendine kendine tüm ihtiyaçlarını karşılayan din kavramı ile adalet dağıtılmayan "dio" kafasında insanlarlardan oluşan adil iş ve aş paylaşımını ilke edinen bir köy kurma fikri hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.
    lovewkoko
    başbakan adayım tsukyomi
     me_out_bye
     Yapılabilir ama yapmazlar kimse bunun için uğraşmaz fazla çıkarı karı olmadıkça yapılsa o da düşündüğün gibi güzel gitmez yine bka sorar bence çünkü insanlar bk insan olan yerde sorun olur. İlla birisi sorun çıkartacaktır. Çok seçici olurlarsa ve nasıl diyeyim böyle bir kontrol olursa 5 10 senede bir başta uygun olsada sonradan degişen insanlar için. O zmn belki. Nasil siteler yapilıp öyle bir yasam alani site hayati olişturuluyorsa köyde yapilabilir pek ala. Hiç imkansiz bir şey degil sadece site yasamina hayvancilik ve tarim ekleyeceksin. Bu kdr. Ama işte orası öyle ama işte hala böyle düşünüyorum sonu olarak olmaz. Yaparsa bir firma yapar reklamlar yapar boyle boyle diye insanlar gelir yerlesir gorselde senin dedigindir ama arkada firma para kaldirmak için yapmistir fln bu işi. Sonra ilgilenmez falan işi bitince paralari kaldirinca birakir giderler. 😑 Dünya böyle 😒
      disi.ejderya
      Bu koy bir baskani kaldıramaz 😅
       mrsnl33
       Köy muhtarlığı için adayım,som ağızlı kankim sezgi😂😂😂😂
        _sofia_
        Güzel fikir. Sponsor Mona ve Sabri olsun gerisini hallederiz.
         amira
         kızıl bayrak Diogradda dalgalansın 🚩
          lutfen-ama
          "... kendine kendine tüm ihtiyaçlarını karşılayan din kavramı ile adalet dağıtılmayan "dio" kafasında insanlarlardan oluşan adil iş ve aş paylaşımını ilke edinen bir köy... " dio kendi kendine yetmiyor ve hâlâ din kavramı ile adalet dağıtan bir sürü kişi var, adil iş ve aş dioda ne gezsin zaten daha on kişiyiz burda sağlayamıyoruz bunu köy nasıl kurulsun çok iyimsersiniz ya da kör bilmiyorum.
           _gizem_
            -lucy-
            Ekonomiden mert (berat_redflag) sorumlu olsun :D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.