Kendine Fiziksel ya da Mental Anlamda Değişim Yaşatanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   İnsan önce kendine güvenmeli, kendini sevmeli ve kendine değer vermeli. Hepimizin fiziksel ya da mental anlamda kendimizi değersiz hissettiğimiz zamanlar vardır. Ve bazılarımız ufak değişikliklerle kapasitelerini ortaya çıkarabilir. Var mı böyle hikayeler?
    detokssuyu
    Materyalist ruhumdan arınıp sadece kendime yatırım yapmaya başladım. Bu zaman zaman entelektüel birikim ile ilgili zaman zaman psikolojimi iyi edecek bir şey ile ilgili oldu. Maddeye bağlanmak, yatırım yapmak yerine kendinize yatırım yapmanız emin olun Dünyanızı değiştirecek.
     velevkiozge
     kendini seven ve cesaretli insanlardır
      sozdedegilgozde
      Kitap okumaya başlayıp bir anda kitap kurdu olan insanlar. Bence bu insanlar çok kıymetli.
       ozlmli
       Taktir ediyorum bu şekilde olan insanları. Bunu başaran arkadaşlarım da var. Bu tip insanlar hayatta her şeyin aslında başarılabildiğini gösteriyor bana
        roxannee-
        Yaa neden büyük değişim denilince akla kilo verenler gelir ki. Hayır yanlış anlaşılmasın benim aklıma da bu insanlar geliyor ve bazen keşke kilolu olup kilo versem diye düşünüyorum.
         nickiharuto
         Evet kayda değer başlık. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Ben başarabilen arkadaşların hikayesini okuyorum umarım herkes birgun başarır bu tarz gelisimleri.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.