7
20.8.2020
Kendine Fiziksel ya da Mental Anlamda Değişim Yaşatanlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   johnnybravo
   İnsan önce kendine güvenmeli, kendini sevmeli ve kendine değer vermeli. Hepimizin fiziksel ya da mental anlamda kendimizi değersiz hissettiğimiz zamanlar vardır. Ve bazılarımız ufak değişikliklerle kapasitelerini ortaya çıkarabilir. Var mı böyle hikayeler?
    roxannee-
    Yaa neden büyük değişim denilince akla kilo verenler gelir ki. Hayır yanlış anlaşılmasın benim aklıma da bu insanlar geliyor ve bazen keşke kilolu olup kilo versem diye düşünüyorum.
     ozlmli
     Taktir ediyorum bu şekilde olan insanları. Bunu başaran arkadaşlarım da var. Bu tip insanlar hayatta her şeyin aslında başarılabildiğini gösteriyor bana
      sozdedegilgozde
      Kitap okumaya başlayıp bir anda kitap kurdu olan insanlar. Bence bu insanlar çok kıymetli.
       velevkiozge
       kendini seven ve cesaretli insanlardır
        detokssuyu
        Materyalist ruhumdan arınıp sadece kendime yatırım yapmaya başladım. Bu zaman zaman entelektüel birikim ile ilgili zaman zaman psikolojimi iyi edecek bir şey ile ilgili oldu. Maddeye bağlanmak, yatırım yapmak yerine kendinize yatırım yapmanız emin olun Dünyanızı değiştirecek.
         nickiharuto
         Evet kayda değer başlık. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Ben başarabilen arkadaşların hikayesini okuyorum umarım herkes birgun başarır bu tarz gelisimleri.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.