Kendine Ayıramadığın Zamanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Bazen o kadar başkalarına kafayı takıyordum ki, kendime vakit ayıramıyordum. 8 ders olduğu için bir taraftan yorulsam da şükrediyorum kendi içime dönebildiğim için. Bu aralar evle ilgimi kestim. Evde herkesin bir derdi var ama nasılsın sorusu hiç yok . Sorsan herkesin kendine göre bir sorunu var ve ben artık dinlemeyi bıraktım, sustum konuşmuyorum da artık. Akşam derslerime ilgili güzel bir şeyden bahsediyorum ama dinlemiyorlar. Hani en azından dinlemiş gibi yapın bari. Kendisine vakit ayıramadığını düşünen ya da ergenlik döneminde bu tür sorunlar ve yaşayan var mıydı?Nasıl çözeceğim ya da çözebilir miyim?
    caresizcare
    Valla şahsen ben yoğunluktan ötürü zaman ayıramıyorum
     fuzbing
     Ergenlik döneminde olduğunu görebilmen, Bu sorunu normal algılamayıp sorun olduğunun farkına varabilmen, Sorun olarak gördüğün şeye razı gelmeyip çözüm arayabilmen, Derslerinle ilgili olan şeyleri güzel şeyler olarak görebilmen, Bunlar çok güzel ve sağlıklı şeyler. Karşına alıp konuştuğunda anlayabilecek insanlarsa bi konuşmayı dene, yok olmuyorsa da sallamayı becerecek kapasitedesin belli. takma.
      cakrr
      Sosyal Olarak Kendime Zaman Ayırıyorum Ancak Kendimi Ve Ruhumu Dinlendirmek Sessizlik Sakinlik Olarak Kendime Bir Türlü Zaman Ayıramıyorum Sürekli Aktif Olarak Bir Koşuşturma İçerisindeyim Ama Bu Koşuşturmanın Sonunda Hiç Birşey Olmadığını Farkedince Bi Duraksama Dönemine Giriyorum Sonra Ne Mi Oluyor Valla Bir Halt Olmuyor Yine Aynı Devam Hayata Ne Zaman Kendimle Kalacağım Bilmiyorum Hayatı Bıraktım Akışına Gidiyor Bakalım 😊
       nickiharuto
       Yalnızliğa da ihtiyacımız var. kendine zaman ayırarak bu zamanı verimli ve faydalı bir şekilde nasıl kullanırım araştırmalar yap. Korkman gereken "zifiri yalnızlık" kendini çok da yalnizlaştirma. Dinlemiyi bilen sevdiğin arkadaşların olsun. Yoksa edin bir kaç arkadaş.
        otabokolog
        Ona ayırıyorum
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.