Kendinden Yaşça Büyük Biri ile Birlikte Olmak Bir Fetiş midir Yoksa Bu İlişkilerde Aşk ya da Sevgi de Var mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Konumuz Serenay Sarıkaya'nın kendinden yaşça büyük erkeklerle birlikte olma fetişi. Halk arasında buna dayı fetişi de diyorlar ve sanıyorum Serenay Hanım'ın yaşadığı durum bundan ibaret. Sürekli oldukça çirkin ve yaşlı adamlarla birlikte oluyor kızcağız. Tamam aşkın yaşı yoktur ama bu durum süreklilik arz ediyorsa ben burada başka bir dinamik aramaya başlarım. Her kadın olgun, hayatının kontrolünü eline almış erkeklerden hoşlanır ama buradaki olgunluk öyle bir şey değil işte. Bu bir fetiş mi yoksa aşk mı? Sevgi de dahil mi duruma bilemedim ben.
    -lucy-
    Linç yiyeceğim ama, ben doğru bulmuyorum. Yapana saygı duyarım tabii. Sonuçta bana ne? Ancak ünlülerde olanların çoğu, bak hepsi değil çoğu, para yada prim için.
     kafatamircisi
     Bu bende sevgili değil de arkadaşlık anlamında çok oluyor, kendimden yaşça büyük insalarla daha iyi arkadaşlık kuruyorum Bi sabah kalkıyorum kedi severler grubuna eklemişler beni😄
      tsukyomi
      Daddy fantazyası. Yani tercihlere saygımız sonsuz tabi ama bu kadar büyük yaş farkını da pek tasvip etmiyorum açıkçası. Putin daddy hariç, onunla ilişkimiz bir daddy fantazyasından daha fazlası. Löve..
       berat_redflag
       Yani ilişkide yaş farkı maksimum 5 olmalı. Fazlası zarar.
        detokssuyu
        Şu ilişkide sevgi kırıntısı falan aramak çok akıl karı değil bana göre. Tabii bizi ilgilendirmez ama fetiş ya da mantık birlikteliği demek daha anlamlı olur.
         absurdizm
         bence 4 yaş bir şey değil
          _gizem_
          sugar dady 👁👄👁💅🏻
           kania_
           Ben 1 yaşa bile karşıyım açıkcası tmm yapan yaparda benlik bişi deil..
            canece
            Hiçbiri değil. Bunun tek bi adı var o da sugar daddylik.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.