Kendinde Olmayan Aklı Başkasına Vermeye Çalışanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Hayatımda gerçekten çok zor bir dönemden geçiyorum. Kimseyle bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü herkes kendince bir şeyler söylüyor ama kimse bir çözüm sunmuyor. Bir de sanki aynı şeyleri yaşıyoruz gibi akıl veriyorlar. Siz o kadar aklınız varsa kendinize kullanın.
    me_out_bye
    Terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Kendime beceremedim ama sana yardımcı olabilirim tavsiyelerimle desteğimle. Why olmasın yani? Olabiliretesi var. Akıl danışmak almak iyidir. Tersleyip atmayın böyle. Ama tabi aldığın aklıda robot gibi uygulamaz insan. Aldıktan sonra bir düşünür sen de filtrenden geçirirsin. Kafana yatarsa yaparsın. Kişi cahil aklıyla sana akıl vermeye çalıştığını anlarsan dinledikten sonra? Ona şey et tamam he de geç sallama. Ammmaaa toptan kesmek uygun bulunmadı. Danışmak paylaşmak her zaman daha iyidir. İnsan zaman zaman yardıma muhtaçtır. Kimse Tanrı değil afedersin. Akıl akıldan üstündür. Sen doğru yapıyordum sanarsın. Günün birinde biri ile konuşurken bir görürsün ? Ulan en güzelini o yapıyormuş. Ne doğrusu beninki vasatmış 😱😨 dersiiin. Bu işler böyle. Şimdi bu kadar konuştum. Ben yaptım mı? Sen yaptın mı bunu dersen. Hayır yapmadım. Kimseye ne açildım ne yardım istedim kafamin dikine gittim. O yüzden zaten skntılarım var yani memnun olmadığım. Benim mükemmel olmam. Uygulamış olmam şart değil. Yanlışını yapıp sonradan doğrusunu öğrenmiş farkındalığına varmışta olabilir insan. Böyle bişeler işte. Hadi bye. Uzamasın. 😒. Yeter yazdım bayağı.
     vsjvsjvsjv000
     Bende sizin gibi zor bir süreçten geçtim. Kendimi ifade edemedim. Bir-kac kişi ile paylaştım durumumu ama tatmin eden cevaplar alamadım. Herkesle konuşmak yerine aklı başından insanlardan akıl almayı tercih ettim. Akıl alırım uygulamaya da çalışırım ama veremem. Dinlerim ama yonlendiremem.
      libidio
      işte buna komik duruma düşenler demek çok daha doğru olur :)
       fkrysrr11
       Soru sorulduğunda cevabı bilmese bile "bilmiyorum" demeyenlerdir
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.