Kendin Hakkında Kabullenmekte Zorlandığın Bir Gerçek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   1.ingilizce Konuşamıyorum 2. Tehlikeli şeylerden heyecan duyuyorum. Spor ya da eğlence amaçlı olmadan sonu felaket olacak şeyler... 3. İradesizim. Sigarayı bırakamam. 4. Eski gücümü kaybettiğimi biliyorum ama esip gürlüyorum. 5. Birliktelilik istesem de dönem dönem, yalnızlığı çok seviyorum. 6. Zorunda kalmadıkça evden çıkmıyorum. 7. Bazı tutkuları aşamıyorum... 8.Neysem tam tersiyim de... ......ops bir gerçek derken yardırdım. Buyrun efendim sıra diocularda.
    cinayetvaraga
    1- Yaptığımız iş gereği siyasetçi ve bürokratlarla çok takılmaktan ötürü aklımdan geçenleri söyleyemiyorum. hep içimde patlıyor. ne yapcan iş yapıyoruz 2- insan sevmiyorum. hayatıma dokunmuş, iletişimde olduğum insanlar dışında hiçbir insanı sevmiyorum. ölseler umurumda olmaz. 3- Nasıl tek eşli yaşayabildiğime hala şaşıyorum. 4- Alkolle aram iyice açıldı. çok nezih bir ortam olmadıkça alkol almıyorum. işte bunu kabul edemiyorum mk. 5-Ne kadar inkar etsem de parayı çok seviyorum. ondandır ki köpek gibi çalışıyorum. ama sorsalar aksi beyanda bulunabilirim. 6- Aşırı uçuk fantezilerim var. to do list imde bunlar ve yaptıkça "yuh" çekiyorum. daha gelmedi aklima be sofim. geldikçe güncellerim 😈
     deniz_yesili
     r harfini söyleyemiyorum
      sairsel
      Üşengecim
       patiklipengui
       1-) Evdekilerin hayvan gibi eleştirdiğim özelliklerini taşıyorum ve bundan nefret ediyorum. 2-) Uyumlu olduğumu söylerim ama yaptığım sadece ortamı kendime göre uyarlamaktır. 3-) Kolay vazgeçebilirim desem de derin duygusal bağ kurduğum insanlardan kolay kolay geçemiyorum. Geçsem de burukluğunu yaşıyorum bundan da nefret ediyorum. 4-) Son olarak kendimle asla anlaşamazdım.
        tsukyomi
        İnsan değilim ve bunu kabullenmekte zorlanıyorum. Daha aşağı bir şey var hamurumda, inançlıların cehennemden çıkma dedikleri yaratıklardan biriyim. Boğazıma kadar batmışım öfkeye, nefrete, şehvete ve melankoliye. Kendi yarattığım tanrının bile şeytanıyım, ötekisiyim. Birinin canavarı, diğerinin hilkat garibesiyim ama asla insan değilim. Artık insanım demesem iyi olacak.
         caresizcare
         O kadar zorlanıyorum ki. Buraya bile yazamadım (random) Randm atmayı bilmiyorum orada varsayın:/
          mevsimlerdensnbahar61
          - Çabuk sinirlenip çok söylenirim sonra pişman olurum (haksız olduğumu düşünürsem) - yalnızlığı savunup günün sonunda yalnız kalıp yalnız hissederim. tezatı nasıl olur onuda bilmiyorum yani yalnız olmamak nasıl bişi - egolarımla savaşıyorum kim galip dahadan belli değil - çok tembelim bazen - insanlar üzgün olduğunda yanında olup üzüntüsünü gidermeye çalışırım ben üzüldüğümde ise yanımda kimseyi istemem öfke duyarım Böyle işte dahada yazarımda kendime küsüyorum sonra aramızı bozmayayım hiç
           iceel
           Öylesine üşengeçim ki herhangi bir şeyi yapmayı düşünmek bile beni yoruyor.
            darkomikhanem
            çok safim ben hatta o kadar safım ki viagrayi görsem ağrı kesici sanip alirim o derece yani :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.