Kendin Hakkında Kabullenmekte Zorlandığın Bir Gerçek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   1.ingilizce Konuşamıyorum 2. Tehlikeli şeylerden heyecan duyuyorum. Spor ya da eğlence amaçlı olmadan sonu felaket olacak şeyler... 3. İradesizim. Sigarayı bırakamam. 4. Eski gücümü kaybettiğimi biliyorum ama esip gürlüyorum. 5. Birliktelilik istesem de dönem dönem, yalnızlığı çok seviyorum. 6. Zorunda kalmadıkça evden çıkmıyorum. 7. Bazı tutkuları aşamıyorum... 8.Neysem tam tersiyim de... ......ops bir gerçek derken yardırdım. Buyrun efendim sıra diocularda.
    catherine-earnshaw
    1. İçkiyi hiçbir zaman bırakamayacağım 2. Hiç kimseye güzel ve dolu dolu bir aşk yaşayacak kadar güvenemeyeceğim 3. Bir kez seversem tenim ve kalbim başkalarından tiksinecek 4. Ailemden gelen ölümcül hastalık beni ara sıra yoklamaya devam edecek 5. Ne kadar mutlu olursam olayım bir yanım hep uzaklara dalmış gitmiş ve kırık kalacak 6. Sorunlarımı ve geçmişimi görmezden gelerek günümü gün edeceğim ve ne kadar gülersem güleyim gözlerim aslında hiç gülmeyecek ve beni açığa vuracak.
     sexen
     Çok romantiğim :D
      deniz_yesili
      r harfini söyleyemiyorum
       tsukyomi
       İnsan değilim ve bunu kabullenmekte zorlanıyorum. Daha aşağı bir şey var hamurumda, inançlıların cehennemden çıkma dedikleri yaratıklardan biriyim. Boğazıma kadar batmışım öfkeye, nefrete, şehvete ve melankoliye. Kendi yarattığım tanrının bile şeytanıyım, ötekisiyim. Birinin canavarı, diğerinin hilkat garibesiyim ama asla insan değilim. Artık insanım demesem iyi olacak.
        sairsel
        Üşengecim
         cinayetvaraga
         1- Yaptığımız iş gereği siyasetçi ve bürokratlarla çok takılmaktan ötürü aklımdan geçenleri söyleyemiyorum. hep içimde patlıyor. ne yapcan iş yapıyoruz 2- insan sevmiyorum. hayatıma dokunmuş, iletişimde olduğum insanlar dışında hiçbir insanı sevmiyorum. ölseler umurumda olmaz. 3- Nasıl tek eşli yaşayabildiğime hala şaşıyorum. 4- Alkolle aram iyice açıldı. çok nezih bir ortam olmadıkça alkol almıyorum. işte bunu kabul edemiyorum mk. 5-Ne kadar inkar etsem de parayı çok seviyorum. ondandır ki köpek gibi çalışıyorum. ama sorsalar aksi beyanda bulunabilirim. 6- Aşırı uçuk fantezilerim var. to do list imde bunlar ve yaptıkça "yuh" çekiyorum. daha gelmedi aklima be sofim. geldikçe güncellerim 😈
          mevsimlerdensnbahar61
          - Çabuk sinirlenip çok söylenirim sonra pişman olurum (haksız olduğumu düşünürsem) - yalnızlığı savunup günün sonunda yalnız kalıp yalnız hissederim. tezatı nasıl olur onuda bilmiyorum yani yalnız olmamak nasıl bişi - egolarımla savaşıyorum kim galip dahadan belli değil - çok tembelim bazen - insanlar üzgün olduğunda yanında olup üzüntüsünü gidermeye çalışırım ben üzüldüğümde ise yanımda kimseyi istemem öfke duyarım Böyle işte dahada yazarımda kendime küsüyorum sonra aramızı bozmayayım hiç
           patiklipengui
           1-) Evdekilerin hayvan gibi eleştirdiğim özelliklerini taşıyorum ve bundan nefret ediyorum. 2-) Uyumlu olduğumu söylerim ama yaptığım sadece ortamı kendime göre uyarlamaktır. 3-) Kolay vazgeçebilirim desem de derin duygusal bağ kurduğum insanlardan kolay kolay geçemiyorum. Geçsem de burukluğunu yaşıyorum bundan da nefret ediyorum. 4-) Son olarak kendimle asla anlaşamazdım.
            marvelhulk
            ben de ingilizce konuşamıyorum konuşmak isterdim
             mrsnl33
             Aslında kolay sinirlenmem ama; Sinirlenince de bayağı gözüm dönuyor. Sonradan çok üzüleceğim şeyler söyleyebiliyorum. Bunun dışında insanlara çabuk güvenip inanıyorum Dışardan biri bana çok safsın dediğinde kabul etmiyorum ama öyleyim maalesef.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.