Kendi Liderine Hakaret
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-vercetti
   YUKARIDAKİ YORUM PARODİDİR ONLA İLGİLİ DEĞİL DURUM Bugün internette aşağıdaki yorumu gördüm. Ve cidden kendi adıma utandım. Ya kardeşim tamam sevmeyebilirsin, ama kendi liderine küfür etmek nedir ya. Solcu tayfa bazen cidden sınırını bilmiyor. Zaten cimere de verdim arkadaşı yazık kafasına.. Edit: sahte milliyetçilik duygularınızı başka yere saklayın sabahtan atatürk üstünden duyar kasan var. Kabul et veya etme şu anki cumhurbaşkanı rte
    _gizem_
    tek lider Mustafa Kemal Atatürktür... bunlar boş...
     redblack
     Birincisi, devlet kimsenin tapulu malı değil, her ne kadar kendisi de bunu iddia etse de. İkincisi, iyi bir yöneticiysen, halka eşit davranıp, adaletli yaklasiyorsan saygı görürsün, oyuyla geldiğin çiftciye "ananı da al git" dersen, o çiftçi de anasına söver. Üçüncüsü, lider tarafsız olur, kendisine oy vermeyenlere hakaret edemez, kendisi gibi düşünmeyenlerin yaptigi muhalefeti vatan hainligi ile yargilayamaz. Dorduncusu, kendi çikarlari ugruna kanunlari eğip bükemez, akpnin iktidarda kalabilmesi icin, Davutoğlu zamanindaki oy kaybini görüp daha önceki donemlerde- Özal'dan sonra Anapın durumu, Demirel'den sonra dyp'nin durumu- olanlardan etkilenerek partisinin başinda kalmasinin gerektigini fark etmiş ve partili baskanlik sistemini devreye sokmustur. Beşincisi, yandaş muteahhitlerin milyonlarca liralik vergi borcunu tek kalemde silip, uzerine bir de ihaleleri direkt kendisine 3 birim paralik işi 30 birim paraya vererek yaptirirsan, halkı vergiye boğarsan halk söver. Altincisi, Somali'ye, Irak'a bilimum ülkelere milyonlarca dolar maddi hibe gönderip, pandemide halka iban atıp para istersen, halk gene söver. Yedincisi, devlet yöneticisi halkın çikarlarini kendi cikarlarindan önce tutmasi gerekirken, kendisine yazlik, kışlık, mevsimlik saraylar yaptirip halk "aş iş" diyerek intihar ediyorsa liderliği tartışılır. Sekizincisi, kendim küfretmeden her türlü de eleştiririm. Sadece hukumeti degil, muhalefeti de eleştiririm. Partizanlik da yapmam, bir kişiye biat da etmem. Dokuzuncusu, eğer bu duyarı diğer parti liderlerine de kastıysan seni tebrik ederim. Saygılar.
      tsukyomi
      Burada kimse milliyetçilik kasmıyor, sen zincirlerini seviyorsun, olan bu. Toz bile kondurmuyorsun sözde kendi milleti açken Araplara balya balya para akıtanlara. Sırf bu makamda diye laf bile söyleyemiyorsan liderini farklı bir kulvarda incelemek lazım.
       dr.rock
       Devlet büyüğüne hakaret edilmez. Ama kendi ideası için insanların ölümüne yol açan biriyse durum değişir. Küfür naif kalabilir.
        muzlu-pasta
        Hakaret etmesi yanlış ama halkı bu duruma getirende kendileri
         badideasensei
         1- bence bunu yazan iki kişide de bir sorun var . Sebeplerini açıklayayım Bir vatan yani yurttaşLAR dan oluşan bir ÜLKE kamu malıdır. Yani HALKIN kendisine aittir. Örnek veriyorum sevgili kardeşim Yeni doğan bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının bir emeklinin ya da bir Cumhurbaşkanının Hepsi VATANDAŞ statüsünde olduğu için BU ÜLKE KİMSENİN ŞAHSİ MAL VARLIĞI DEĞİLDİR. 2- sosyal medya da kimse ne demiş olursa olsun karşısındakine hakaret etme hürriyetine sahip değildir. Söyleyeceklerim bu kadar🌺🌺
          ahpte-pateh
          Siyasetçiye hakarete karşıyım, arada sinirlenince kendi kendime söverim. Ama erdoğan benim liderim değil bunu da belirtmem gerek.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.