Kendi İşinizi Kuracak Olsanız Seçeceğiniz Sektör
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr-zet
   Bence bilişim. En garantisi ve geleceğe yönelik olanı. Ayrıca bu corona muhabbeti ve sonrasında yaşanacak teknolojik gelişmeler hizmet sektöründen çok kişi batırır diye düşünüyorum.
    necla-kaplan1
    klişe olarak kozmetik ürünü yaratırdım çok satıyor çünkü
     imailahorsilah
     Erotik Shop asla sırtım yere gelmez. Asla
      transylvania
      Kesinlikle eğlence sektörü ,
       sucpesinde
       Gelecekteki mesleğimden ötürü bilişim sektörünü seçerdim.
        miguelfelix
        para internet de gençler yeter ki üretin ucuza mal bulun corona nın asıl ınsanları nereye yonlendırdıgını ıyı gorun üretim yapan hıc bır fırma batmaz bu donemde nasıl satacağını bılmeyen fırmalar batar sorularınız varsa alayım e tıcaret uzmanıyım
         intelcorei5
         İnsanların hayatı boyunca asla bırakamayacak oldukları bir şey var. Yemek Yemek. Bu yüzden gıda - restoran - yemek sektörü kısaca.
          nunukafasi
          ben muhtemelen kadınlara fayda sağlayacağım bir iş kurmak isterim. Sektör olarak neye girer bilmiyorum ama kadınların hem sığınacağı hem kendilerinin farkına varacakları, kendilerini geliştirip öğrenecekleri hayata karşı kendilerini geliştirecekleri, dik durabilecekleri. Sanırım bu hayatta en çok istediğim şey kadınların kendilerinin farkına varmaları, yaşadıkları her türlü şiddeti birlikte el ele verip birtakım şeylerin farkına vararak yok etmek.
           makaronlumeybuz
           Güvenlik
            redkit00
            İnovatif düşünce istiyorsun demek buyrun:Kesinlikle kokoreççi olurdum. İş güzel pek bir zorluğu yok. Seyyar çalışma imkanı var basit bir J9 ile. Sabah erken kalkma zorunluluğu yok gece çalışıyorsun. Ortamı da olur sohbet muhabbet. Kazancı da çok iyidir, biliyoruz yani.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.