54
21.5.2020
Kendi İşinizi Kuracak Olsanız Seçeceğiniz Sektör
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr-zet
   Bence bilişim. En garantisi ve geleceğe yönelik olanı. Ayrıca bu corona muhabbeti ve sonrasında yaşanacak teknolojik gelişmeler hizmet sektöründen çok kişi batırır diye düşünüyorum.
    necla-kaplan1
    klişe olarak kozmetik ürünü yaratırdım çok satıyor çünkü
     imailahorsilah
     Erotik Shop asla sırtım yere gelmez. Asla
      transylvania
      Kesinlikle eğlence sektörü ,
       sucpesinde
       Gelecekteki mesleğimden ötürü bilişim sektörünü seçerdim.
        miguelfelix
        para internet de gençler yeter ki üretin ucuza mal bulun corona nın asıl ınsanları nereye yonlendırdıgını ıyı gorun üretim yapan hıc bır fırma batmaz bu donemde nasıl satacağını bılmeyen fırmalar batar sorularınız varsa alayım e tıcaret uzmanıyım
         intelcorei5
         İnsanların hayatı boyunca asla bırakamayacak oldukları bir şey var. Yemek Yemek. Bu yüzden gıda - restoran - yemek sektörü kısaca.
          nunukafasi
          ben muhtemelen kadınlara fayda sağlayacağım bir iş kurmak isterim. Sektör olarak neye girer bilmiyorum ama kadınların hem sığınacağı hem kendilerinin farkına varacakları, kendilerini geliştirip öğrenecekleri hayata karşı kendilerini geliştirecekleri, dik durabilecekleri. Sanırım bu hayatta en çok istediğim şey kadınların kendilerinin farkına varmaları, yaşadıkları her türlü şiddeti birlikte el ele verip birtakım şeylerin farkına vararak yok etmek.
           redkit00
           İnovatif düşünce istiyorsun demek buyrun:Kesinlikle kokoreççi olurdum. İş güzel pek bir zorluğu yok. Seyyar çalışma imkanı var basit bir J9 ile. Sabah erken kalkma zorunluluğu yok gece çalışıyorsun. Ortamı da olur sohbet muhabbet. Kazancı da çok iyidir, biliyoruz yani.
            meyvesebze
            Kesinlikle gida.Savasta ciksa Coronada ciksa insanlar yemek yemeyi birakmaz.Bakiniz marketlerimiz hep acik hep kuyruk 😁
             uslanmazbu
             Kadın iç giyim asla ölmeyecek bir sektör ama iş kurmak için ne eksik bilin bakalım :)
              daisy0
              Her ortam (web-bulut-mobil) ve her türlü sektöre (ticaret-taşımacılık-siber dedektif) YAZILIM ve robotik kodlama. Bence gelecek bunlarda
               kallasti
               Okuduğum bölümle alakalı olsun bari, turizm sektörünü seçerim efendim. Şimdilik yiyecek içecek olarak düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda otelciliğe de girilebilirim...
                sumajar
                İnsan var oldukça devam eden ve ana ihtiyaçlarımızdan biri olan sağlık/medikal alanında bi iş olurdu sanırım Hem yabancı da diiilim ;)
                 pinusnigra
                 Ticari kaygılardan daha çok değer üretmeye yönelik işler yapardım. Şu an yapmaya çalıştığım ancak bir takım teknik ve finansal imkansızlıklar yapamadığım gibi. İlki kesinlikle bilişim olurdu. İkincisi hızlı tüketim. Elbette bu alanlarda tema da sürdürülebilir gelecek.
                  esseddar
                  Sağlık sektörü
                   kim-seok-jin
                   Moda ve Tekstil sektörü. Çünkü iyi para var ve neden olmasın?
                    rainman3
                    Mezar taşı ve tabut işi olur. Eğlenin yiyin gezin en sonunda toprağa döneceksiniz. Not: Kendini yakmak isteyenlere külleri için özel vazo hazırlanır.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.