Kendi İşinizi Kuracak Olsanız Seçeceğiniz Sektör
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr-zet
   Bence bilişim. En garantisi ve geleceğe yönelik olanı. Ayrıca bu corona muhabbeti ve sonrasında yaşanacak teknolojik gelişmeler hizmet sektöründen çok kişi batırır diye düşünüyorum.
    roxannee-
    ben yoga merkezi açardım. Çok güzel merkezler var bu alanda ama ben de kendime ait beni yansıtan bir yoga merkezim olsun çok isterdim. Özellikle böyle yerlerin kendine ait bir felsefesi oluyor bir amaçları oluyor. Tek amaç kar etmek olmuyor. Ben bu duruşu seviyorum.
     1_sahsina_munasir_1
     Paralı asker grubu kurar yada kiralık katil tutulan bir yer hiç olmadı dolandırıcılık için en kaliteli şirketi kurardım.
      heygidigocadunya00
      Olimpos Antik kentinden doğal taş getirip boyadıktan sonra romatizmaya iyi geliyor diye satardım.
       daisy0
       Her ortam (web-bulut-mobil) ve her türlü sektöre (ticaret-taşımacılık-siber dedektif) YAZILIM ve robotik kodlama. Bence gelecek bunlarda
        uslanmazbu
        Kadın iç giyim asla ölmeyecek bir sektör ama iş kurmak için ne eksik bilin bakalım :)
         intelcorei5
         İnsanların hayatı boyunca asla bırakamayacak oldukları bir şey var. Yemek Yemek. Bu yüzden gıda - restoran - yemek sektörü kısaca.
          imailahorsilah
          Erotik Shop asla sırtım yere gelmez. Asla
           necla-kaplan1
           klişe olarak kozmetik ürünü yaratırdım çok satıyor çünkü
            ozanesi
            Bu devirin en karlı işi tabii ki de inşaat, mobilya ve yiyecek sektörü. İnşaat çünkü insanlar deli gibi ev alıyorlar ya da bir şekilde evde yaşamak zorundalar. Dolayısıyla iyi para getirir. Yiyecek çünkü yaşamı devam ettirmek için yiyecek şart. Mobilya çünkü aptal yeni gelinler evlerine sürekli aynı tip yeni mobilyalardan alıyorlar ve sık sık da değiştiriyorlar. Koca işin altında ezilmiş kimin umrunda! Gerçi kocaya da acımıyorum, bu mala hala tahammül ediyorsa o da haketmiştir. Atılır sektöre enayi parası yer keyfime bakarım
             bosadam
             İç mimarlık açardım sonra krizin ilk batırdıgı firma olurdum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.