Kediye Tekme Attığı İçin 900 TL Ceza Kesilen Adam İsyan Etti: 'Sanki Adam Öldürdük'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   DHA'nın aktardığı bilgiye göre, olay, Pazartesi günü Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesi'nde meydana geldi. Market sahibi Reis S., iş yerine girip sucuğu yiyen sokak kedisini görünce müdahale etti. Reis S., kediyi dışarı çıkarıp tekme atarak fırlattı. Reis S.'nin kediyi tekmelediği, güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Market sahibi Reis S., kediye kızıp tekme attığını, adam öldürmediğini belirterek, "Markete girdiğimde askıdaki sucuğu yiyordu. Kovaladım dışarı çıktı. Sucuğu da çöpe attım. Sonra da dışarda görünce 'Sen benim sucuğuma niye böyle yaptın' deyip tekme attım. Hepsi bu, sanki adam öldürdük. Yok hamileymiş, yok ölmüş, sürekli abartıp hakaret ediyorlar. 900 TL ceza kestiler, ödeyeceğim. Kedi burada ben de besliyorum" dedi. Detaylar için
   https://onedio.com/haber/kediye-tekme-attigi-icin-900-tl-ceza-kesilen-adam-isyan-etti-sanki-adam-oldurduk-914005
   tık
    roxannee-
    aferin sana aferin! bir de alkışlayalım mı açıklamadan dolayı. Hayvan da anladı zaten. sucuğun dışarıda ne işi varmış acaba? Bir de lafa bak sanki adam öldürdük ! Az bile o ceza sana ve o zihniyetine!
     polatt
     Senin adamlik felsefeni belirleyen sistemin....
      sairsel
      O hayvanında bir canı var vicdansız adam birde kedi besliyorum diyor!
       burakb_
       Millet adam öldürünce 900 lira ceza kesiyorlar sanıyor herhalde ondan bu cinayetler. Az bile yapmışlar.
        daisyyy
        Bak sen bir de isyan etmiş efendi !
         ilsasilem
         Üstelik hamile bir kedi, yani birden fazla canlıyı öldürmüş. Yazıklar olsun, ne zaman duracak bu hayvana şiddet haberleri, bizim içimiz yana yana bitti bu insanların bu iğrenç davranışları bitemedi.
          velevkiozge
          Aslında isyan ederken kullanılan cümlede bile öyle çok anlam var ki. Zihniyet güçlü olanın zayıfı ezmesi ve bunu normalleştirmesi üzerine kurulu çünkü. Adam mı öldürdük ? Bu söylem insanın tüm varlıkların üzerinde olduğunu ve yapılacak her türlü kötülüğün yalnızca insana yapıldığında kötülük sağlayacağı mesajını barındırıyor aslında altında. Aynı söylem ''adam''lık vurgusuyla insanın da aslında adem ve ademoğlu olduğu, ölenin kedi, kadın, çiçek olmasının bir yaygara koparmaya gerek haller yaratmamasını, adam olsaydı verilen tepkilerin doğru olacağını da savunuyor. Şiddeti meşrulaştırmış bir beynin davranışı zaten bu, aksi de beklenemezdi.
           sinek_valesi
           Vicdansız..
            mertiniz
            Yazıklar olsun, lanet olsun sana ve senin gibi hayvanlara şiddet uygulayan, şiddetinden yüzü bile kızarmayan kişilere.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.