Kedi Mi? Köpek Mi? Neden?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  cannoliasigi
   ciraykaya
   Net köpek abi, en azından 20gr. ciğer görünce terk edip gitmez.
    ritim
    -Kediler yeterince iyi eğitildiklerinde sakladığınız uyuşturucunun yerini polislere söylemez -Kediler yeterince iyi eğitildiklerinde ava çıkan insanlara diğer hayvanların yerini göstermez -Kediler sizden onu beslemenizi beklemez. Evde böcek avlayıp önünüze koyar siz de yiyin diye. Siz beslerseniz hayır demez. -Siz otur dediniz diye oturmaz. Siz gel dediniz diye gelmez. Canı istediğinde oturur, canı istediğinde gelir. Tarafımız bellidir...
     demon666
     Net kedi. İnsanlar herşeyi kullanmaya alışmışlar; kendini kullandirtmayan, ebatı küçük, gururu büyük kedi..
      kedibey
      kedidir kedi.
       demolay
       çocukluğumdan beri köpek bakmıştım hala daha çok severim. fakat kedi bakmaya başladığımda kediden başka bir hayvan bakmayı aklıma bile getirmiyorum çok farklı bir dünya kedi. bunu sadece kedi baktıktan sonra anlaya bilirsiniz.
        cosmic.aura
        Normalde köpekleri çok severim özellikle Husky cinsini. Köpekler sadıktır ve çocuk gibidir. Kediler ise sinsidir, küçük şeytanlar:) Ama kız arkadaşlarımdan biri sayesinde kedileri de sevmeye başlamıştım. Kedileri vardı ve çok ta oyuncu, sevimliydiler.
         gumball-w
         ikisi de diyorum...
          burciko
          Keşke ev müsait olsada ikiside desem.
           littlemermaid
           ikisi de ya, şu an bir kediyle beraber yaşıyoruz imkanım olsa köpek de isterdim, ikisi de farklı karakter farklı bi macera, ben uzun yıllar boyunca hayvan korkusuyla yaşadım, sonra kedi korkumu yendiğim gün her şeye yeniden başladım, çevremde de çok kişi kedi korkusunu yendi hayatımızda yeni bi bölüm açıldı, sonra köpeklerle de anlaşmaya başladık, bazen öyle şeyler yaşıyorsun ki hayvanlardan değil insanlardan korkuyorsun, kedisi de köpeği de buyursun gelsin
            nickiharuto
            Bence köpek siz ne dio sunuz
             fulllker
             Açık ara farkla Köpek. Kedinin kahrı ve keyfi çekilmiyor :) Köpeğin size olan sevgisini de başka hiç bir canlıdan, insandan bile göremezsiniz. Gerçek sevgi nedir diye sorduklarında, köpeğiniz varsa eğer, onun size karşı olan sevgisini örnek gösterebilirsiniz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.