Kaygıyla Başa Çıkabilmek İçin Bir Prensibiniz Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarterbiyesizsin
   Çoğu zaman gerçekleşmeyecek olaylar hakkında bile şöyle olursa yada şöyle yapmamalıyım diye kaygılara kapılabiliyoruz gün içerisinde benimde çok fazla müzdarip olduğum konulardan birisi bu. benim presibim ben bir model değilim diyorum. yada bu standartlara uymak zorunda değilim diyorum kimse benden güzel yada mükemmel olmamı istemiyor o anı şuanda baştan ve kusurlarıyla asıl öz mükemmeliğe ulaşan bir benlik duygusu ile yeniden yüklüyorum sistemime elbette her zaman olacak şey değil insanız şehir hayatı inanılmaz stresli ve kaygılı herhangi bir hobi yada tavsiyeniz var mı muhterem dio sakinleri ..
    moon_night
    var "sktr et"
     kania_
     Bende yok malesef
      gregory_
      Ben biraktim her seyi, fena olmadi.
       mrlawyerkk
       Yaşadığım sorunu ve bundan kaynaklı kaygılarımı sadece benim değil birçok insanın yaşadığını ve atlattığını düşünmek en büyük kaygı ile başa çıkma prensibim.
        samyeli90
        Kaygılı bir insan değilim ya aksine rahat bir insanım çok düşünmem hatta hiç düşünmem diyebilirim En yakın arkadaşım da var bu anksiyete olmuş kız artık
         eflayilmaz
         Ben tescilli bir şekilde baş edemiyorum. Anksiyete bozukluğu teşhisim var 🤷🏻‍♀️
          kitaptakikurt
          hayatı önemsemekten vazgeçmezsen kaygı hep varolur.
           graceluslec
           Ergenliğimden bu yana Şizo-Obsesyon, Şizo-Afektif bozukluk, Anksiyete gibi sorunlarla uğraşıyorum. Benim bulabildiğim tek yöntem, en zoru. Benim hayatım bir aralar tamamen korku krizlerinden ibaretti, kaygının da ötesinde hayatımın tamamı korkulardı. Her saniyem neredeyse korku ile geçiyordu. Ne zaman ki bunları kabullenip üstüne gitmeye başladım, o zaman bir şeyler çözüldü. İkincisi ise meşgul olmak. Yani bunlar çok klişe gelebilir ama bende işe yarayanlar bunlardı, başka bir şey bilmiyorum. Daha ötesi için psikolojik yardım gerekir sanırım. Umarım herkes kendine iyi gelen şeyleri bulabilir.
            karalayanadam
            Rez.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.