Kastamonu ve Ordu Meydanlarında Sigara İçmenin Yasaklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Kastamonu ve Ordu'nun Fatsa ilçesinde meydan, park ve duraklarda, halkın yoğun olduğu tüm alanlarda, ATM gibi sıraların olduğu yerlerde sigara içmek yasaklanmış. Kararı alanları tebrik etmek istiyor ve bu kararın ülke genelinde de uygulanmasını diliyorum. Sen ne dio'sun?
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202009151042849556-fatsa-ve-kastamonuda-halkin-yogun-olarak-bulundugu-yerlerde-sigara-icmek-yasaklandi/
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202009151042849556-fatsa-ve-kastamonuda-halkin-yogun-olarak-bulundugu-yerlerde-sigara-icmek-yasaklandi/
    vsjvsjvsjv000
    Ee kapalı alanda içilmezse açık alanda içilmezse bu millet nerde içecek sigarasını ?
     sedefartuny
     Bence son zamanlarda alınan en doğru karar. Sigara kullanan arkadaşların nefesi resmen ağzımızın içine giriyor. Bunun koronavirüsle bağlantısını siz düşünün. Herkes evinde içsin sigarasını. Yolun ortasında neden sigara içiliyor ki zaten?
      me_out_bye
      Sağlık ve gelecek açısından faydalı ama içenleri çıldırtacak bir karar. Keskin kararlardan. Verildiyse gözünün yaşına bakmaksızın uygulanmali diretilmeli. Yoksa yine formaliteye döner. Koca bir formalite ülkesiyiz ve bu hiç hoş bir özellik değil.
       benita
       Konu tartışmaya açık, mesela ben içmeyen biri olarak ATM sırası beklerken önümdekinin dumanına maruz kalıyorum, uzaklaşsam sıram gidecek, uyarsam başıma bela alacağım.. içen kişi için de bu durum ayrı kötü valla bilemedim ben
        peripedia
        Sigara kullanan arkadaşlar yanımda insan var mı, kalabalık bir ortamda mıyım, acaba yanımdaki dumandan rahatsız olur mu, astımı mı var, nefes problemi mi var gibi durumları düşünmediği için yerinde bir uygulama olmuş.
         sameet
         Olay Karadeniz'in güzel sahil kenti Fatsa'da geçer... - Hap var, ot var, ex var, ruj var. - Sigara var mı dayı? - Aman diyim gardaşım sigara yok, yasak. Bu ne la. Senaryosu bile saçma oldu.
          detokssuyu
          Bu uygulama ülkenin her yerinde olmalı bence de. Biz sigara kullanmayanlar insanların ağızlarında gezdirdikleri sigara nefesini bize üflemelerine maruz kalmak istemiyoruz.
           zeynebio
           Mantıklı. Herkes sigara içeceğim diye maskelerini indiriyor. Bir de sağa sola üflüyor.
            rarero
            Bizim ülkemiz için yanlış uygulama. Neye göre yoğun? Kime göre yoğun?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.