25
27.8.2020
Kaslı Olmayan Erkeklerin Kaslı Olan Erkeklere Bok Atması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   libidio
   Bu durum nedense sık sık karşıma çıkıyor. Yok neymiş efendim kaslı erkekler iticiymiş, neden ki!
    thetalentedmrripley
    Kaslı erkek içinden yaprak sarması çıkan dondurma kutusu gibidir. İlk bakışta heyecanlanırsın ama içini görünce hayal kırıklığı yaşarsın. Kusura bakmayın beyler kıskandığım herkese ve her şeye bok atarım.
     johnnybravo
     Sonunda böyle bir başlık açıldı. Kası olmayan birisi nasıl olurda kaslı birinden daha iyi gözükebelir ya. Hadi iyi gözükme olayını geçtim, ne laf atıyosun sen evde göt göbek büyütürken, biz ter döküyorduk aslan. Emeğe saygı
      ladydisko
      tek erkekler için değil herkes için geçerli. kası güzel bulmuyorum ben.
       eski_bi_tanidik
       Kas o kadar da çekici gelmiyor bana sonuçta eskimolarda değiliz dışarı çıkıp hayvan avlamayacak hdjdjddk kası olmayan erkekler de çekici olur her kası olmayan erkek yağlı gobekli olacak diye bişey yokk
        muratdgn
        Her iyi vücudu olanın mal sanılması ve her kitap okuyanın süper zeki entelektüel sanılması..
         xlethex
         steroid esliginde 1 yilda makul kas kutlesine ulasabilirsiniz, azicik disiplin gerekir zor bir olay degil lakin uzun senelerde olusturdugunuz genel kultur birikimini 1 senede zor olusturursunuz. özetle toplumda oluşmuş algı şudur, dogru duzgun bir vasıfa sahip olmayıp vucudunu sergileyerek bir seyler elde etmeye calisan kadinlarin erkek hali olarak gorulurler. bu algi dogru mudur? eger profesiyonel sporcu degilsen, modellik yapmiyorsan tutup vucudunu sergilemek bu alginin yerinde oldugunu gosterir. sozum meclisten disari her kasli erkek bunu yapiyor mu tabii ki hayir, tipki şu "her erkek ayni aldatir" "her kadin para duskunudur" gibi boş, gereksiz bir algidır.
          onurkirimlioglu
          Kaslı olmayan bok atar çünkü tembeldir, spor ; azim,zaman, fedakarlık işidir heleki vücut geliştirme sporu. maddiyatı saymıyorum bile. not: spor ya da kas'ı kız tavlamak için değil kendimiz için yapıyoruz
           lilcat
           bu oyuna gelmeyin erk*kler. bol bol çalışın spor yapın. kıllı göbekli adam görmekten yıldım.
            damarcibasi
            Daha gençkene bu sebeple bok atıldıysa da haberim olmadı. Şimdi bayağı göbekli çirkin olduğum için bok gibiyim zaten de atılacak birşey yok.
             zimbo
             yalandan yere ortalığı kızıştırıyorlar. kaslı erkek de neymiş ya da kassız erkek kas yapmayacak anlamımı çıkartmak lazım buradan onu da anlamadım. bence de yani kas ve öyle üçgen vücut falan fasa fiso yani. herkes doğru zaman ve doğru insanla olunca kas da yapar vücutta.
              cansevim
              İstedikleri kadar kudursunlar. No pain no gain
               rocknrollbabe
               Arkadaşlar herkesin fikri olabilir bu fikir denilen şey dış görünüşle ilgisi yok.Kaslı yada değil fikri olabilir bir insanın.Güldürmeyin beni bok atmak her alanda var zaten.Başkaları için değil kendiniz için yapın ne yapacaksanız böylece atılan boklar umurunuzda olmaz :)
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.