Kaşı Gözü Kara Olursa Olsun... Yanağında Bir Beni Mutlaka Olsun! Sizin Vazgeçilmeziniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   elifanastasia
   Buradaki herkesin ruh güzelliğine önem verdiğine dair hiçbir kuşkum yok. (!) Ama dış güzellik de biraz (!) önemli... Hepimize gördüğümüz anda karşı tarafa +1 yazdıran özellikler vardır. Mesela uzun saçlı erkekler benim dikkatimi bir tık daha fazla çeker. Evet.. Seninkini alalım!
    cosmic.aura
    Genelde yeşil ve iri gözler ilgimi çekmiştir. Bakışlar donuk değil, sıcak olmalı. Bir de güzel gülüşü varsa, yanakta gamzesiyle tamamdır. Ama her şeyden önce karakter önemli. İnsanlara veya hayvanlara kötü davranan birisi dünya güzeli olsa çekilmez.
     thetalentedmrripley
     Aaaah ah hayaller vs hayatlar işte. Kızlaaar yazıyosunuz kaslı uzun saçlı falan ama evlendikten sonra adamın saçını döküp yedire yedire yağ bağlatacaksınız. Hele erkeklerin durumu daha vahim. Her gülene, göz kırpana düşen hemcinslerimin hayallerini okudukça bi sigara da onlara yakıyorum.
      billurdeniz
      Esmer mavi gözlü şöyle abartı olmayan kasları olan 185 boylarında olsun ama kesinlikle iki muhabbetin belini kırabileceğim donanımda olsun. Ha dans etmeyi bilsin, çok gezmeyi sevsin maceraperest olsun isterdim. %50 tutturdum ama memnunum halimden yakışıklı ve donanımlı bir kocam var klasik erkeklerdende değil katılımcıdır evlilik hayatına bana yeter.
       amakafamiznasiguzel
       》uzun olsun yaa (bu kısa kızların da uzun erkek sevdası...off) 》sarı saçlı olabilir ama sarı saç + mavi göz no! 》azcık kaslı olsun şöyle balkon göbeği olmasın 》kıvırcık saçlı olabilirr hmm nice ;) 》vee most imp damarlı kola düşüyorum bu çokkk önemli 》Son 1 şey; Beyler şöyle giyinmek cidden çok mu zor sizin için?
        sucpesinde
        Kısmetse Olur'a dönmüş buralar... Mümkünse kendimin erkek versiyonu olsun! 🙅🏻‍♀️
         nobody1
         Böyle esmer, gözü yeşil, boyu ne çok uzun ne çok kısa, böyle tamtamına tertemiz beyaz ayakkabılı birisi... Varya şu an tam birinden bahsediyorum, var yani öyle birisi. Tamtamına mükemmel. Hatta istediğimden bile daha iyi...
          kanadadabiryusuf
          kızıl olsun varsa kısa saç bide karayipleri sevsin be
           missnight
           Burnunun ve elinin güzel olması birde siyah giyinmesi birde ben uzun olsa güzel olur sarıldığımız zaman böyle kalbinin sesini falan dinleyebiliyim
            buse01
            Ben esmer erkek seviyorum genelde beyaz erkek nadir severim.Çok kilolo çok zayıf olmasın da gözleri renkli olsun boyu benden uzun olsun gamzesi olursa biterim sonra küfürbaz olsun maço olsun ama dozunda giyimime karışmasın bu kadarr
             real.n.
             Orman yeşili gözlü kızları kendime yakın hissediyorum. Ama vazgeçilmezleri listesi şöyle, 175 boyunda 60 kg Saçları.koyu kahve Gözleri yeşil olsa iyi olur ama kum rengi gözlere bayılıyorum. (hatta bununla ilgili şiir yazdım😍) Çekici bir gamzesi olsun. Bakımlı olsun, temiz 2.el olmasın. Onun ilki olayım ki doğru aşkı öğreteyim. Tenrengi esmere yakın olsun. Sivilceleri olmasın. Çilleri de olmasın. Gözleri hafif Çekik olsun. Dudakları hep gülsün. Dişeri aşırı beyaz olmasın. Hep makyaj yapmasın. İçki içip.beni batırmasın. Azıcıkta olsun entelektüel olsun. Müzik dinlemeyi sevsin. Ama heavy metalci olmasın. 25 yaşında olsun. İşini eline almış olsun. Para kazanıyor olsun. Oje sürmesin. Abisi olsun. Liste çok uzun farkındayım ama böyle biri olsa keşke..Şeyy varmı? .
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.