77
23.5.2020
Kaşı Gözü Kara Olursa Olsun... Yanağında Bir Beni Mutlaka Olsun! Sizin Vazgeçilmeziniz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   elifanastasia
   Buradaki herkesin ruh güzelliğine önem verdiğine dair hiçbir kuşkum yok. (!) Ama dış güzellik de biraz (!) önemli... Hepimize gördüğümüz anda karşı tarafa +1 yazdıran özellikler vardır. Mesela uzun saçlı erkekler benim dikkatimi bir tık daha fazla çeker. Evet.. Seninkini alalım!
    kanadadabiryusuf
    kızıl olsun varsa kısa saç bide karayipleri sevsin be
     mevsimlerden-sonbahar61
     Hoş bir siması olmalı
      redkit00
      Turuncu veya bakır saç rengi kadınlarda hoş duruyor. Ama vazgeçilmezim yok.
       real.n.
       Orman yeşili gözlü kızları kendime yakın hissediyorum. Ama vazgeçilmezleri listesi şöyle, 175 boyunda 60 kg Saçları.koyu kahve Gözleri yeşil olsa iyi olur ama kum rengi gözlere bayılıyorum. (hatta bununla ilgili şiir yazdım😍) Çekici bir gamzesi olsun. Bakımlı olsun, temiz 2.el olmasın. Onun ilki olayım ki doğru aşkı öğreteyim. Tenrengi esmere yakın olsun. Sivilceleri olmasın. Çilleri de olmasın. Gözleri hafif Çekik olsun. Dudakları hep gülsün. Dişeri aşırı beyaz olmasın. Hep makyaj yapmasın. İçki içip.beni batırmasın. Azıcıkta olsun entelektüel olsun. Müzik dinlemeyi sevsin. Ama heavy metalci olmasın. 25 yaşında olsun. İşini eline almış olsun. Para kazanıyor olsun. Oje sürmesin. Abisi olsun. Liste çok uzun farkındayım ama böyle biri olsa keşke..Şeyy varmı? .
        nobody1
        Böyle esmer, gözü yeşil, boyu ne çok uzun ne çok kısa, böyle tamtamına tertemiz beyaz ayakkabılı birisi... Varya şu an tam birinden bahsediyorum, var yani öyle birisi. Tamtamına mükemmel. Hatta istediğimden bile daha iyi...
         amakafamiznasiguzel
         》uzun olsun yaa (bu kısa kızların da uzun erkek sevdası...off) 》sarı saçlı olabilir ama sarı saç + mavi göz no! 》azcık kaslı olsun şöyle balkon göbeği olmasın 》kıvırcık saçlı olabilirr hmm nice ;) 》vee most imp damarlı kola düşüyorum bu çokkk önemli 》Son 1 şey; Beyler şöyle giyinmek cidden çok mu zor sizin için?
          buse01
          Ben esmer erkek seviyorum genelde beyaz erkek nadir severim.Çok kilolo çok zayıf olmasın da gözleri renkli olsun boyu benden uzun olsun gamzesi olursa biterim sonra küfürbaz olsun maço olsun ama dozunda giyimime karışmasın bu kadarr
           cosmic.aura
           Genelde yeşil ve iri gözler ilgimi çekmiştir. Bakışlar donuk değil, sıcak olmalı. Bir de güzel gülüşü varsa, yanakta gamzesiyle tamamdır. Ama her şeyden önce karakter önemli. İnsanlara veya hayvanlara kötü davranan birisi dünya güzeli olsa çekilmez.
            billurdeniz
            Esmer mavi gözlü şöyle abartı olmayan kasları olan 185 boylarında olsun ama kesinlikle iki muhabbetin belini kırabileceğim donanımda olsun. Ha dans etmeyi bilsin, çok gezmeyi sevsin maceraperest olsun isterdim. %50 tutturdum ama memnunum halimden yakışıklı ve donanımlı bir kocam var klasik erkeklerdende değil katılımcıdır evlilik hayatına bana yeter.
             miss_depressive
             Uzun boylu olsun (180 ve üzeri) Hafif kaslı olsun ama öyle kas yumağı gibi de olmasın Biraz keskin yüz hatlarına sahip olsun Yüzü aşırı uzun olmasın Çok zayıf olmasın Cildi temiz olsun Kendi temiz olsun Buraya yazmadıklarım da esnetilebilir olanlar ten rengi, göz rengi vs.
              janselihnm
              EŞİM VE AİLEM DIŞINDA ÇİKOLATALI OLAN HERŞEY .. SANIRIM ÇİKOLATA BAĞIMMLISIYIM . ÇİKOLATASIZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM..
               sucpesinde
               Kısmetse Olur'a dönmüş buralar... Mümkünse kendimin erkek versiyonu olsun! 🙅🏻‍♀️
                missnight
                Burnunun ve elinin güzel olması birde siyah giyinmesi birde ben uzun olsa güzel olur sarıldığımız zaman böyle kalbinin sesini falan dinleyebiliyim
                 arda1011
                 kisa sac , dovme , ince bir yuz, uzun ince parmaklar ve guzel bir gulus
                  thetalentedmrripley
                  Aaaah ah hayaller vs hayatlar işte. Kızlaaar yazıyosunuz kaslı uzun saçlı falan ama evlendikten sonra adamın saçını döküp yedire yedire yağ bağlatacaksınız. Hele erkeklerin durumu daha vahim. Her gülene, göz kırpana düşen hemcinslerimin hayallerini okudukça bi sigara da onlara yakıyorum.
                   megapaspal
                   Düzgün dişler, bakımlı eller
                    a.l.p.o.l.l.o.n
                    Bana kumral veya sarışın saçlar, kahverengi dışında ki gözler, orta boyda, kiraz dudaklı bir yarim olsun isterdim
                     ofansifvekaramizah
                     Farklılıklara saygı duysun, ortak özelliklere değer versin.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.