Karşı Cinste Anormal Gelen Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Karşı cinste bize anormal gelen garip garip şeyler oluyor tabi ki. Ancak benim anlamadıklarımdan biri erkeklerin araba sevdası. Doğuştan gelen bir koşullanma mı yoksa çevre etkisi mi bilemiyorum ancak, deli gibi seviyorlar arabalarını. İsim takarak en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar filan. Bir arkadaşım, arabasının kapısını biraz sert çarpınca bağırıp kızıyordu ciddi ciddi hatta. Sonra da arabasından özür diliyordu özür dilerim hayatım diye :)
    vsjvsjvsjv000
    Hepsi değil ama çoğunun beyinlerinin iki bacaklarının arasında oluşu bana hiç normal gelmiyor. Her iki cins içinde geçerli bu.
     thetalentedmrripley
     Kadınlar, olaylara karşı enteresan tepkiler geliştirip, erkeklerden bunu anlamalarını bekliyorlar. Ne bileyim mesela senin bi hareketine kızıyor; ama bunu gelip senle konuşmuyor. Onun yerine çorbanın tuzunu %0,001 fazla koyuyor ve senin bu tepkiyi anlamanı bekliyorlar 😂 Sen de bunu 3 yıl sonraki bi 'Sen beni anlamıyorsun Tonguç' konuşmasında öğreniyorsun :))
      monaiman
      Neden pavyon, meyhane vs. gibi vasat mekanları seviyorlar? (HEPSİ İÇİN GEÇERLİ DEĞİL)
       utumasasiilekayanadam
       Arabaya isim koymak ve hayatım diye hitap etmek nedir mk. Öyle erkeğin ben ızdırabını silkeyim.
        buse01
        Ayakta işemeyi daha rahatlatıcı algılamaları
         raselika
         Nasıl böyle futbol fanatiği olabiliyorlar inanın anlamıyorum ben. Yani dünyada hiçbir şey önemli olmuyor. Bütün varını yoğunu tuttuğu takıma adayacak erkekler tanıyorum. Düşününce gerçekten anormal geliyor...
          catherine-earnshaw
          İflah olmaz bir kadın düşkünlüğü, sayısını kendisinin bile hatırlamadığı partnerler. Aşırı tuhaf geliyor, aşamıyorum bu hissi. Hemcinsimde de yadırgadığım bir durumdur. Hep bir hayırsızlık, güvenilmezlik seziyorum böyle insanlarda ve maalesef çoğu zaman haklı çıkıyorum.
           roxannee-
           DEnize rahatlıkla çiş yapabilmeleri çok anormal geliyor. Bu sene iki kere denedim. Yok yapamadım olmadı. Nereyi bulurlarsa oraya yapıyor adamlar. Tuhaf gerçekten..
            gregory_
            Herkesin normali kendine, normal denilen genellemelerle yaşayanlar da çok sıkıcılar hangi cins olurlarsa olsunlar.
             benita
             Her iki cinste de uçkuruna aşırı düşkün insanları bi silkin kendilerine gelsinler yahu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.