Karşı Cinsin Sahip Olduğu Tahammül Edilemeyen Bazı Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Kendi valizini kendi hazırlayan erkek var mı inanın bilmiyorum. Hayatımdaki tüm erkekler bir-iki günlüğüne bir yere gidecek olsa ya da uzun bir tatile çıkacak olsa bile çantalarını bana yaptırıyorlar. Sorumsuzluk mudur bunun adı tembellik mi üşengeçlik mi bilmiyorum ama tahammül etmesi güç özelliklerden biri bu. Bir ikincisi de kıskançlık tripleridir tabiiki.
    tsukyomi
    Ataerkillik. Önünde birkaç cmlik çıkıntı var diye ben bu ormanın kralıyım kafasındalar kaynatalarını silktiklerim. En son kralı Bolşevik İhtilali'nde patlattık biz aslanım, yallah Arap yarımadasına.
     berat_redflag
     Kocam değil mi sever de döver de diyenler
      notuds
      bir savaş çıksa yine en önde yürüyecekler kadınlarmış gibi boş boş ataerkil duyarı kasan kadınlar.. kadın ve erkek eşittir duyarı yapan cinsler.. kadın ve erkek hak bakımından eşittir.. ki bu bile yanlış.. önemli olan eşitlik değil adilliktir.. bu sadece aşağılık kompleksinin ters tepmesidir.. erkekler üstün değildir kadınlar da üstün değildir.. iki tarafta farklı meziyetlerle donatılmıştır neden eşit olma mücadelesindesiniz.. eşitlik istiyorsanız kadınlar da askere gitsin aq.. bir erkeğin doğurma lüksü var mı? yok.. erkek kadınla eşit midir peki? tabii ki hayır.. adet günü için çalışanlara izin verilirse adil bir davranış olur.. verilmezse eşitlikçi bir durum olur.. bu okuduğunu bile anlayamayacak çommmarlar birazdan beni saçma sapan savunmlarla linçlemeye çalışacak.. oynat bakalım..
       merilolika
       anlama kıtlığı erkek diye hep kendini haklı görmesi kadınız diye herşeye susmak zorunda olmamızı düşünmeleri erkek olduğu için herşeyi yapmaya hakkı olduğunu düşünmesi daha doğrusu erkek olması tahammül edilecek bişey değil
        badideasensei2
        Erkek olduğu için kendisini üstün zanneden tipler. Mümkün olduğunca iletisim kurmamaya çalışıyorum bunlarla bazen karşılaşıyorum sinirlerim bozuluyor. Abazalar, öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar 🤬
         -lucy-
         -Ego. -Sürekli olan depresiflik. Bakın depresiflik değil, sürekli olan. Sadece kendi acısı varmış gibi davranan. Sadece karşı cins değil ama yazıyım didim
          abdes_terligi
          kendi yapabileceği işi kadına yıkanlar, egoist olanlar
           fairytale-
           4 sene boyunca evden cisari cikartmamasi gece gündüz kapalı cam ve perdeler istemesi, aile akraba arkadaş yapmana izin vermemesi ( hepsi yaşandı.)
            hogwartsmektubugelmeyen
            Erkeğin ihtiyacı cinsellik röröroro diye dolaşan tipler. Gerçekten iğreti oluyorum
             ata-ulucan-kaciran
             En büyük başarısı askere gitmek olan erkek. En büyük başarısı hayatında hiç çalışmadan anlı şanlı düğün yaparak evlenen kadın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.