Karşı Cinsin Sahip Olduğu Tahammül Edilemeyen Bazı Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Kendi valizini kendi hazırlayan erkek var mı inanın bilmiyorum. Hayatımdaki tüm erkekler bir-iki günlüğüne bir yere gidecek olsa ya da uzun bir tatile çıkacak olsa bile çantalarını bana yaptırıyorlar. Sorumsuzluk mudur bunun adı tembellik mi üşengeçlik mi bilmiyorum ama tahammül etmesi güç özelliklerden biri bu. Bir ikincisi de kıskançlık tripleridir tabiiki.
    imcherry_
    nefes alması
     -lucy-
     -Ego. -Sürekli olan depresiflik. Bakın depresiflik değil, sürekli olan. Sadece kendi acısı varmış gibi davranan. Sadece karşı cins değil ama yazıyım didim
      fairytale-
      4 sene boyunca evden cisari cikartmamasi gece gündüz kapalı cam ve perdeler istemesi, aile akraba arkadaş yapmana izin vermemesi ( hepsi yaşandı.)
       kafatamircisi
       Trip atan erkek vurduruyordur
        tsukyomi
        Ataerkillik. Önünde birkaç cmlik çıkıntı var diye ben bu ormanın kralıyım kafasındalar kaynatalarını silktiklerim. En son kralı Bolşevik İhtilali'nde patlattık biz aslanım, yallah Arap yarımadasına.
         nickimdebileolmaz
         iletişim kurabiliyor olması büyük bir sıkıntı
          sairsel
          Sadece kendisinde var zannedenler!
           merilolika
           anlama kıtlığı erkek diye hep kendini haklı görmesi kadınız diye herşeye susmak zorunda olmamızı düşünmeleri erkek olduğu için herşeyi yapmaya hakkı olduğunu düşünmesi daha doğrusu erkek olması tahammül edilecek bişey değil
            mrsnl33
            Ağzını gere gere,demet akalın türkçesiyle konuşan kızlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.