77
30.9.2020
Karşı Cinsi Etkileme Tüyoları!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   who_am_i
   Az bi şey insanlık yeterli
    eefenizz_
    Samimi ol, eğlenceli ol, utanma fazla ama onun da bi sınırı var hafif bi utangaçlıkta olucakk ya uzun lafın kısası sıkıcı olma ki karşındaki kişi senle eğlensin bidaha görüşmek istesin. Konuşurken devamlılık getiren cümleler kur konuşmayı hiç bitirme yani suskunluk olmasınn. Bide karşındaki'nin hoşuna giden şeylere yoğunlaş yeter :)
     me_out_bye
     Yolda giderken apış arası kaşıma haşur huşur. Yukarı aşağı. Yüzde ifadesiz az donuk bir ifade ile mal mal bakma. Sora yere tükürme. Sert Etkilenmeyen de ne bileyim. -- Yapın bunları 👌🏻 Hepiniz kaybedin #k. Birde tüyo mu vercez. Sie.
      cherry-cupcake
      sanırım şov yapmak. hiç kendi halinde birinin birilerini etkilediğini görmedim. yani sadece gizem yaratarak bir yere varılmıyor. harekete geçmek lazım. hayvanlarda bile böyle.
       absurdizm
       Şu devirde yolda gecenden hoşlanıyorlar valla. Çokta kasılmaya gerek yok yani
        rosemary_
        Olduğun gibi görün ya da hiç görünme yani öyle bir şey. Dürüstlük ve doğallık karşı tarafın size yaklaşmasını kolaylaştıran basamaklar aslında. Yapmacık tavırlar ve etkilemeye çalışmalar bir süre sonra önemini kaybediyor, karşı tarafın gözünden de düşmeniz an meselesi böyle durumlarda. O yüzden kasmayın hiç, nasılsanız öyle davranın. bu hem kendinizi ifade etmenizi ve karşı tarafın sizi tanıyabilmesini kolaylaştırır. Sağlıklı iletişimin temellerini atar.
         benita
         Gelen böyle gelsin
          eski_bi_tanidik
          Kafaniza göre takılın ya hsshsh
           zozo1
           Let it be
            palmiye
            Kahve içmeye çıkmışsak etkilemişim zaten.
             luciferin_kizkardesi
             Ben kızlara pek tüyo veremem ya bilmiyorum ilk buluşma hiç yaşamadım ama erkeklere verebilirim 😂 İlk buluşmada hemen tatlım,canım,birtanem demeyin nazik olun ama sadece adıyla hitap edin. Güzel giyinin(gri eşofmanla gitmeyin). Onu etkilemek istiyorsan arada espri yap veya ilginç bir bilgi söyle (bu kural kızlar içinde geçerli) seni zeki görmesi çekici bulması demektir. Başka aklıma gelmedi 😂
              duyarplus
              Sahadan ayrılalı 6 yıl oldu ama eminim hala işliyordur. Önce istihbaratı toplayıp sonrasında -Aaaa ne tesadüf ben de onları severim -Kesinlikle, bence de haklısın (Yaklaşık 1 hafta sonra) -Benim için önemlisin veya değerlisin Gerisi hayal dünyanıza kalmış.
               sairsel
               Onun için güzel bir akrostiş şiir yazıp gözlerine bakarak okurum ;)
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.