Karşı Cinsi Etkileme Tüyoları!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   who_am_i
   Az bi şey insanlık yeterli
    busrawashere
     me_out_bye
     Yolda giderken apış arası kaşıma haşur huşur. Yukarı aşağı. Yüzde ifadesiz az donuk bir ifade ile mal mal bakma. Sora yere tükürme. Sert Etkilenmeyen de ne bileyim. -- Yapın bunları 👌🏻 Hepiniz kaybedin #k. Birde tüyo mu vercez. Sie.
      duyarplus
      Sahadan ayrılalı 6 yıl oldu ama eminim hala işliyordur. Önce istihbaratı toplayıp sonrasında -Aaaa ne tesadüf ben de onları severim -Kesinlikle, bence de haklısın (Yaklaşık 1 hafta sonra) -Benim için önemlisin veya değerlisin Gerisi hayal dünyanıza kalmış.
       luciferin_kizkardesi
       Ben kızlara pek tüyo veremem ya bilmiyorum ilk buluşma hiç yaşamadım ama erkeklere verebilirim 😂 İlk buluşmada hemen tatlım,canım,birtanem demeyin nazik olun ama sadece adıyla hitap edin. Güzel giyinin(gri eşofmanla gitmeyin). Onu etkilemek istiyorsan arada espri yap veya ilginç bir bilgi söyle (bu kural kızlar içinde geçerli) seni zeki görmesi çekici bulması demektir. Başka aklıma gelmedi 😂
        eefenizz_
        Samimi ol, eğlenceli ol, utanma fazla ama onun da bi sınırı var hafif bi utangaçlıkta olucakk ya uzun lafın kısası sıkıcı olma ki karşındaki kişi senle eğlensin bidaha görüşmek istesin. Konuşurken devamlılık getiren cümleler kur konuşmayı hiç bitirme yani suskunluk olmasınn. Bide karşındaki'nin hoşuna giden şeylere yoğunlaş yeter :)
         palmiye
         Kahve içmeye çıkmışsak etkilemişim zaten.
          benita
          Gelen böyle gelsin
           eski_bi_tanidik
           Kafaniza göre takılın ya hsshsh
            rosemary_
            Olduğun gibi görün ya da hiç görünme yani öyle bir şey. Dürüstlük ve doğallık karşı tarafın size yaklaşmasını kolaylaştıran basamaklar aslında. Yapmacık tavırlar ve etkilemeye çalışmalar bir süre sonra önemini kaybediyor, karşı tarafın gözünden de düşmeniz an meselesi böyle durumlarda. O yüzden kasmayın hiç, nasılsanız öyle davranın. bu hem kendinizi ifade etmenizi ve karşı tarafın sizi tanıyabilmesini kolaylaştırır. Sağlıklı iletişimin temellerini atar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.