Karşı Cinsi Çekici Gösteren Şey?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   asli-buse-aslan
   Mesela benim şey hoşuma gidiyor şehirler arası uzun gece yolculuklarında kulaklığı takıp kapüşonu kafasına geçirip kollarını önde çiçek yapıp uyuyan beyler, yanıma gelmeden önce kokusu gelen beyler, bir de halay çekerken kendini kaptırıp gülünç duruma düşmeden oynayan beyler.
    tsukyomi
    Allahın hem kutsadığı hem lanet olarak gönderdiği üniformalar ve kar maskeleri. Özel ya da resmi herhangi biriyle bana istediği her şeyi yaptırabilir. İlişkide itaatkar olmamın sebebi bu işte, lanet kumaş. Al işte ağzım sulandı yine.
     alengirik
     Birazdan yukarıdaki mektubun üzerinde bir kaç rakam yazacak ve içeriklerinden biri şu olacak: " Merhaba Mor elbise giyen ve kısa saçı olan bağyanlar çekici geliyor bana. "
      nickimdebileolmaz
      Nefes alıp verebilmesi.
       evet_efendim
       agresiflik beni cezb ediyor..
        asit
        Elleri ve kalemle toplanmış saçları.
         a.l.p.o.l.l.o.n
         Karakter yönünden kültürünün zenginliği,aileye saygısı,meraklı olması,sadık olması ve doğal davranması. Görünüm olaraksa bakımlı olursa,altı üstü dekolteli olmazsa,sigara-alkol kullanmıyorsa ve bakışlarında duygularını sezebiliyorsam o çekici değilde ne ?
          gizemino
          Zekası diycem abi kesin öyledir falan diyeceksiniz ama öyle ya ağzı iyi kaf yapsin muhabbeti sarsın karşılıklı hop etkilendin çekildin
           absurdizm
           Olması
            mrsnl33
            Kıvırcik saçlı, kumral ya da açık tenli olması.
             wanderlust_r
             Tabii ki öncelik zekâ ve karakter ama fiziksel olarak da net ses tonu, dalgalı ve kumral saç , güzel göz, sert koku , tatlı gülüş ve Adem elması denen şeyin çıkıntılı olması .
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.