Karşı Cinse Yahut Hemcinslerinize Verebileğiniz Seks Tavsiyeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Başlık açarsan uyumayız dendi. Ben de uyku kaçıracak seksli meksli başlık açayım dedim. Tâbiî tavsiyesiz geçiştirmek olmaz. Sevgili karşı cins. " Nasıldı " diye sormayın. Sevgili hemcinslerim " Diş değdirmeyin"
    dikistutmaz_sabri
    süreyi uzun tutun erken boşalmayın yoksa televizyondaki çulsuzlar gibi partneriniz yufkacıya kaçar
     buse01
     Karşı cins; Aşırı ateşli ol aşıırrıı hiç libidon düşmesin her an libidon yüksek olsun ve sakal bırak, baskın karakter sen ol.. Partnerinleyken hep çıplak gez.. Hemcins; Erkekten daha çok yüksek libidolu ol, son derece ateşli ol. Köle ol. Partnerinleyken hep çıplak gez..
      tsukyomi
      Sevgili karşı cins; üniforma giymekten ve düşman gibi davranmaktan kaçınmayın. Sevgili hemcinslerim; Bu iş haftada bir değil günde en az bir yapılır. Saçmalamayın.
       catherine-earnshaw
       Başlığı gören de her gün aganigi yapıyoruz sanacak... Hemcinslerime: Korunmak altın kural. Vücudunuzu dinlemeden kimseyle birlikte olmayın. Baktınız adamın elini dahi tutasınız gelmiyor, sevişmiş olmak için sevişmeyin. Karşı taraf size oral seks yapmadan siz yapmayın. Hatta o size yapsa da yapmayın. Bencil olun, bırakın o sizi mutlu etmek için çaba göstersin. Yastık sohbetlerinde geçmişin konusunu açmayın, onun da açmasına izin vermeyin. Karşı cinse: Kondom kullanmamak için bahaneden bahaneye koşacağınıza biraz olsun kendinizin ve partnerinizin sağlığını düşünün. Biz kızlar pembe sıçmıyoruz, bazımızın hayat karartan cinsel/ kadınsal hastalıkları olabiliyor. Bir de, seksten sonra gizemli havaya bürünmeye çalışıp feylesofça uzaklara dalıp gitmeyin, kızı kendinizden soğutursunuz. Adam gibi konuşun sohbet edin, partnerinizi zihinsel açıdan da tatmin edin. Tabii ilişkilerinizde uzun vadede kazanmak istiyorsanız.
        absurdizm
        bir anda kışkırtıcı hamleler güzel oluyor. her iki taraf içinde. bissürü şey demek istiyorum ama utandım. ama sormak istediğim bir şey var. neden diş değdirmemek gerekiyor.
         palmiye
         Uykum geldi....:(
          bright-wizard
          Ses çıkartmaya bak.
           lovewkoko
           ben karşı cinse vermekten yere kullanıyorum hakkımı. arkadaşlar yatak yan gelip yatma yeri değildir.
            berat_redflag
            Rahat olun
             damarcibasi
             Hem hanımlara hem beylere tavsiyem; Single shut yapmayın. İlkinden sonra biraz alkolle vücudu doyurun bu sırada muzur keyifli sohbetler ve küçük dokunuşlarla partnerinizi tekrar hazırlayın ve ikinci sevişmenin keyfini çıkarın. İkincisi her zaman çok daha keyifli ve ateşli olur. 😏
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.