Karşı Cinse Yahut Hemcinslerinize Verebileğiniz Seks Tavsiyeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Başlık açarsan uyumayız dendi. Ben de uyku kaçıracak seksli meksli başlık açayım dedim. Tâbiî tavsiyesiz geçiştirmek olmaz. Sevgili karşı cins. " Nasıldı " diye sormayın. Sevgili hemcinslerim " Diş değdirmeyin"
    catherine-earnshaw
    Başlığı gören de her gün aganigi yapıyoruz sanacak... Hemcinslerime: Korunmak altın kural. Vücudunuzu dinlemeden kimseyle birlikte olmayın. Baktınız adamın elini dahi tutasınız gelmiyor, sevişmiş olmak için sevişmeyin. Karşı taraf size oral seks yapmadan siz yapmayın. Hatta o size yapsa da yapmayın. Bencil olun, bırakın o sizi mutlu etmek için çaba göstersin. Yastık sohbetlerinde geçmişin konusunu açmayın, onun da açmasına izin vermeyin. Karşı cinse: Kondom kullanmamak için bahaneden bahaneye koşacağınıza biraz olsun kendinizin ve partnerinizin sağlığını düşünün. Biz kızlar pembe sıçmıyoruz, bazımızın hayat karartan cinsel/ kadınsal hastalıkları olabiliyor. Bir de, seksten sonra gizemli havaya bürünmeye çalışıp feylesofça uzaklara dalıp gitmeyin, kızı kendinizden soğutursunuz. Adam gibi konuşun sohbet edin, partnerinizi zihinsel açıdan da tatmin edin. Tabii ilişkilerinizde uzun vadede kazanmak istiyorsanız.
     dikistutmaz_sabri
     süreyi uzun tutun erken boşalmayın yoksa televizyondaki çulsuzlar gibi partneriniz yufkacıya kaçar
      buse01
      Karşı cins; Aşırı ateşli ol aşıırrıı hiç libidon düşmesin her an libidon yüksek olsun ve sakal bırak, baskın karakter sen ol.. Partnerinleyken hep çıplak gez.. Hemcins; Erkekten daha çok yüksek libidolu ol, son derece ateşli ol. Köle ol. Partnerinleyken hep çıplak gez..
       tsukyomi
       Sevgili karşı cins; üniforma giymekten ve düşman gibi davranmaktan kaçınmayın. Sevgili hemcinslerim; Bu iş haftada bir değil günde en az bir yapılır. Saçmalamayın.
        absurdizm
        bir anda kışkırtıcı hamleler güzel oluyor. her iki taraf içinde. bissürü şey demek istiyorum ama utandım. ama sormak istediğim bir şey var. neden diş değdirmemek gerekiyor.
         bright-wizard
         Ses çıkartmaya bak.
          lovewkoko
          ben karşı cinse vermekten yere kullanıyorum hakkımı. arkadaşlar yatak yan gelip yatma yeri değildir.
           berat_redflag
           Rahat olun
            galatasaraylibircivciv
            Kulağına yaklaşıp güzel şeyler fısıldasa pekte fena sayilmaz ehehheh güzel sözler her zaman işe yarar diye düşünüyorum :)
             samyeli90
             Erkekler :Lütfen şu işi yaparken konuşmayın sorular sormayın olaya yoğunlaşın lütfen
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.