Karşı Cinse Yahut Hemcinslerinize Verebileğiniz Seks Tavsiyeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Başlık açarsan uyumayız dendi. Ben de uyku kaçıracak seksli meksli başlık açayım dedim. Tâbiî tavsiyesiz geçiştirmek olmaz. Sevgili karşı cins. " Nasıldı " diye sormayın. Sevgili hemcinslerim " Diş değdirmeyin"
    lovewkoko
    ben karşı cinse vermekten yere kullanıyorum hakkımı. arkadaşlar yatak yan gelip yatma yeri değildir.
     tsukyomi
     Sevgili karşı cins; üniforma giymekten ve düşman gibi davranmaktan kaçınmayın. Sevgili hemcinslerim; Bu iş haftada bir değil günde en az bir yapılır. Saçmalamayın.
      berat_redflag
      Rahat olun
       absurdizm
       bir anda kışkırtıcı hamleler güzel oluyor. her iki taraf içinde. bissürü şey demek istiyorum ama utandım. ama sormak istediğim bir şey var. neden diş değdirmemek gerekiyor.
        dikistutmaz_sabri
        süreyi uzun tutun erken boşalmayın yoksa televizyondaki çulsuzlar gibi partneriniz yufkacıya kaçar
         buse01
         Karşı cins; Aşırı ateşli ol aşıırrıı hiç libidon düşmesin her an libidon yüksek olsun ve sakal bırak, baskın karakter sen ol.. Partnerinleyken hep çıplak gez.. Hemcins; Erkekten daha çok yüksek libidolu ol, son derece ateşli ol. Köle ol. Partnerinleyken hep çıplak gez..
          me_out_bye
          Ablalar için oturma bozisyonu güzeldir. Malak gibi yatıp hadi yap demeyin biraz kötü oluyor. Karşılıklı sevgi olacak karşılıklı ilgi efor haliyle. Yanlışım yoksa o pozisyinda golay orgazm oluyonuz aletlerin birleşiminin şeklinden dolayı yani hemide erkek sever bu pozisyonu (tahminim çoğu sever en azindan ben severim diyeyim) Kadınında hoşuna gitmesi lazım son derece görsel görsel hazlı ve işlevsel bozisyondur. Malak gibi yatmak yerine bunu kullanın yani ve yine malak gibi yatıp hadi yap lan demek yerine efor sarfet sen sür daha çok moda girersin vücudun şey olur yani hem kafa olarak hem vücüt olarak ulaşırsın o coşma iyi hissetme seviyesine. Gözler arkaya gidiverme kasılmalar titremeler tetlemeler yorulmalar fln. Orgazm ve yakınları seviyeler işte. Daha ne istiyon yeter. Hiç oraya gelemeyip malak gibi geçiştirenler var yani onlardan olmayınız, çok fazla malak dedik bu gönderide ama öylr yani düdükleşmek bile akıl ilgi yetenek istiyor yani mal olursan malak gibi yabarsan olur tabi yine maksat zevk alan hassas bölgelerin birbirine temad etmesi. Tanrı bunu ayarlamış en salagi bile yapabilsin diyr xDdddddd ama malak gibi olur yani daha düşüğü. Daha güzeli eglrncelisi varken niye yavanı olsun değil mi? Sakın partnerinizden utanmayın. Utanma yatakta olmaz dısarıda olur. Soyundun mu bitti artık yani verdin kendini ona koy verecek gideceksin yok aptal hareketler sakınmak istemem yapamam falan pff... Erkek içinde kadin içindr diyorum! Öyle işte. Gerisi kondisyon, birazda sportif olmak lazim ki 150bkilo olursan kesilirsin 2 harekette kekekekek. İyi sevgiler düdükleşmeler bye.
           uncertainty_
           Dalgayı ağzından eksik etmeyeceksin.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.