65
17.12.2020
Karısı ve Sevgilisiyle Aynı Evde Yaşayan Adam Sırayı Şaşırınca Öldürüldü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Ah be adam, iyi hoş düzen kurmuşsun da, insan hatırlatıcısına yazmaz mı... Hah olacağı bu; Pazartesi: Gül Salı: Seher Çarşamba: Gül Perşembe: Seher Cuma: Seher Cumartesi: İmam Pazar: Musalla taşı Ankara'da Önder Çelik isimli kişi nikâhlı eşi Seher Çelik ve sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk ile aynı evde yaşamaya başladı. Ayrı odalarda kalan kadınlarla sırayla bir gece geçiren Çelik, sırayı şaşırıp eşi Seher ile iki gece üst üste geçirince Kavuştuk kıskançlık krizine girerek sevgilisini öldürdü. Gül Yeşim Kavuştuk: Geceyi benimle geçirmesi gerekiyordu, akşam benim odama gelmeyince yanlarına gittim. Sıra benimdi, bu geceyi benimle geçirmen gerekiyordu dedim. Tartıştık. Bana hakaret etmeye, şiddet uygulamaya başladı. Mutfaktan aldığım bıçağı kendimi korumak için salladım, öldürmek için bıçaklamadım demiş (trajediden komiklik çıkarttığım için kamuoyundan özür dilerim. Merhumun ailesine sabır dilerim)
    busrawashere
    hâlbuki ne güzel de anlaşıyorlarmış
     amakafamiznasiguzel1
     yani o güne kadar normalmiş de 2 gün üst üste diğeriyle yaptı diye mi sorun olmuş? vay amk
      meyvesebze
      Hayal bile edemedim Nası bi yaşam tarzı
       asit
       Ölüm fermanını kendi züküyle mühürlemiş. Olum evli adam sevgilisiyle gizli kaçak görüşür. Aynı evde yaşamak kaçıncı seviye
        serenity_s
        3 lu yapın ozaman adam oldureceginize. Zaten midesizlik hadsafhada o mu fazla geldi
         visnelikapkek
         Kadınları beraber yaşamaya nasıl ikna etti acaba?
          thetalentedmrripley
          Herif o kadarına ikna etmiş de 3some'a mı ikna edememiş
          https://youtu.be/DNH43TD9CtQ
          https://youtu.be/DNH43TD9CtQ
           redblack
           Dünya nufusuna oranla bir erkeğe iki kadın denk geliyor oranıni çok farklı yormuş adam, üzülemedim bu duruma
            sairsel
            Böyle hata yaptı diye adam öldürülür mü hiç! Bu ne vicdansızlık bu ne vahşet? Erkeğe şiddete hayır!
             me_out_bye
             Tehlike bir şey kadın kıskanması. Çok yanlış işi aynı evde denemişin oğlum. Bu da zaten moda oldu cahiller arasında ? Az sinirlenen hemen eline bıçak alıyor. Kafasını sktiğimin tek hücrelisi. Adam oldu sana pert. Bi skm de değil ha çok yakışıklı olsa neyse diyeceğim. Normal standart seviye man he looks like. (( Heee şimdi çaktım belki parası durumu iyidir )) Bu kadınlarda cozutmaya başladı. Tek erkekler değil. Toplu halde kafayı yedi memleket. Nolmuş ? O gün kızardın. 2gün üst üstede sana girerdi. Diğer karıya trip atardın. 🤔 Eşitlik yine sağlanırdı bence. Bence herif masum. Yine ablalar arası savaş kaos pislik çirkeflik. Yeni gelin terörleri gibi. 1numaralı abla adamın aklını çelmiştir üstün performansla. Adam mal desek detaylı düşünmez 🤔 Allah ın analog modeli sadece. On off gideyim gitmeyeyim kafa bu kdr sadece gerisi kas hareketi. 🤔 Yes makul. Sonra birde triplerle tahrik etmiştir kadını bak bana geldi falan diye bakışlar makışlar sonra birde sözlü tahrik olduysa demekki 2numaralı kaşar yedek benç git lan odanan mahmut benim dediyse. Abla iyice saykoya bağladıysa demekki + tüm tahriki yiyip. Adamda m4l desek yine 🤔 Karıya uyduysa 🤔 Diğerini sakinleştirmek yerine. 2 numarayı 🤔 Tatava yapma lan çik dısarı sanada sonra gelirim dediyse. 1numaralı kadin dokanıyorsa yani onun zehrine kandıysa şimdi 🤔 Ordan çikip hee tamam aşkım sira sendeydi doğru diyon geliyorum demediyse. 🤔İş üstündeyse falan bırakıp gidemediyse demekki 🤔 1nolu abla da bak iyice kıskandırdıysa demekki. Bak mahmut benim haa ay oh falan. Diğer abla böyle m4l sapık sadist bir duruma belki girmiş olabilir 🤔 2kere ust uste sevdigimi skişemezsin ulannnn!! Beni ikmeliydi. Ya benim ya kara topragin ulaaan deyip pırşk salça akıtmıs olabilir bir anlık cahillikle. Sonra tabi geri donuşu yok bu işin. Adam gotu acik mefta. Abla siksiz cezaevi. Digeri sksiz dul 🤔 Şimdi en baştan adam bul falan manyagı olmasinda bişeyde. Pii.. Kötü olmuş. :/ Toplu zarar. İletişim her şeydir 🤗 Canlandırdım kafamda heralde böyle oldu 🤔🤷🏻‍♂️ Başka türlü tahmin edemedim. 🤔
              bright-wizard
              şaka şaka dimi)
               caresizcare
               Hahh hak etmiş
                gregory_
                Tuhaf hayatlarda ölüm sebebi de tuhaf, belki de kendi içinde tutarli bir hayat, bilemedim.
                 wb-
                 threesome'ın yararları
                  peripedia
                  Sadakatsiz'i falan mı izlemiş bunlar? Orada da böyle bir olay yok aslında. Bir adam iki kadını da sevebilir görüşü toplumumuz tarafından kabul görmüşe benziyor. Sıra olayının başka bir açıklaması yok çünkü.
                   cinayetvaraga
                   paylaşmayı bilememişler. neden gün ayrımı yapıp ortamı germişler ki? bir arada olmayı tercih etselermiş. birlikten şehvet doğar.
                    dr.rock
                    engelliyo ama her başlığıma giripte yorum yapıyo, hep bi ilgi alaka filan... tı tı tı
                     gizemino
                     Türkiye’de yaşanan olaylara şaşırmayı bıraktım...
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.