Karınızın Sizden Daha Fazla Maaş Almasını Sorun Eder misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   biribizidurdursuncanim
   Bunu sorun eden çok fazla insan var. Ben sorun eder miydim bilmiyorum ama sanırım etmezdim diye düşünüyorum. Çünkü evlilikte bir hayat paylaşıyorsun ve çoğu şey ortak. Gurur meselesi yapılıyor çoğu zaman.
    notuds
    öylesini nerde bulabiliyoruz ki beğenmeyelim aq kfkf.. ancak aşkım bana yüzük al aşkım bana onu al bunu al.. bir kere de gelsin desin ki şunu kendi kazandığım parayla sana aldım.. ha illa ki demiyorum abi her kadın çalışsın falan ama tek vasfı olmadan koca parası yemek için evlenen gerizekalılar var lafım onlara.. gidip çalışmaz akşama kadar yatar akşam kocası gelip yemek sorunca eşitlik nağaraları atar.. adam akşama kadar işte çalışmış iki yemek yapsan elin götüne girmez herhalde..
     tc-yilmaz-hasan
     Eşim benden daha fazla kazanıyor ve hep kazanacak gibi. Ama "para" dediğimiz olgu hayatımızın içinde yer alan rakam gruplarından sadece biri. Yaşımızı, boyumuzu, kilomuzu...vs dert etmediğim gibi bu mevzuları da dert edecek kompleksli bir ezik değilim. Sevgisini işin içine katıp yolunu birleştiren iki kişi olarak, tek olmayı başarmışız gerisi umurumuzda bile değil. Saygılarımla
      the-riven
      Bunun sorun olacağını düşüneceğiniz insanla evlenmeyin zaten. İki taraf da birbirine karşı sevgi ve saygı gösteriyorsa zaten bu problem olmaz. Bir müşterim çok iyi para kazanıyor her ay mutfak masrafları felan hariç sadece eşine kendine harcaması için 2000 Lira veriyor bir kere lafını yapmadan. Fakat kadın bir kez çalışıp eve 3000 lira vermiş onun lafını her gün yapıyormuş. Ama başka bir tanıdığım var eşi daha fazla kazanıyor ve gül gibi geçiniyorlar. Beraber tatil yapıyorlar, geziyorlar, yiyorlar içiyorlar. Bu tamamiyle karakter meselesi birazcık.
       gizemino
       Kadin erkek falan bunlara odaklanmayin ortak paradır ya yiyin gitsin
        enkidu-an
        Öyle kompleksli olan kişinin tekmeyi basın gitsin ondan ne köy olur ne kasaba. Halk arasında öyleleri e Homo Çomarium diyoruz.
         samyeli90
         Sonuçta eve giden para ikisinden de gidiyor neden sorun edilsin ki senden daha çok kazansa ne farkeder parayla ölçülmez ki herşey gururun parayla ne alakası var
          kerimtok
          etmiyom
           zxcqwz
           Etmem
            peripedia
            Eden bir adamla asla olmaz. Kimse kimsenin maaşının çetelesini tutmasın efendim kazanalım paramızı yiyelim birlikte işte daha ne.
             marvelhulk
             hımmmm bir erkek olarak bilemedim gururuma yediremeyemebilirdim galiba emin olamadım şu an
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.