Karınızın Sizden Daha Fazla Maaş Almasını Sorun Eder misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   biribizidurdursuncanim
   Bunu sorun eden çok fazla insan var. Ben sorun eder miydim bilmiyorum ama sanırım etmezdim diye düşünüyorum. Çünkü evlilikte bir hayat paylaşıyorsun ve çoğu şey ortak. Gurur meselesi yapılıyor çoğu zaman.
    gizemino
    Kadin erkek falan bunlara odaklanmayin ortak paradır ya yiyin gitsin
     kalpci
     Asla öyle bir şey olamaz. Ben kadının karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmem. Hey eksik etek, haddini bil derim ona, kızarım, sus ve yemek yap derim, çay getir, çamaşır yıka filan derim, kızgınlıkla. Dışarılara çıkamaz zatende diyelimki domates bitti, belki o zaman çıkıp pazara gidebilir ama yinede dışarı çıktığı İçin kızarım. Genelliklede kızgınlıkla davranırım, çünkü öyle yaparım, ben bunu yap filan derim o da peki bey der 👿
      bright-wizard
      Nerdeee o günler
       the-riven
       Bunun sorun olacağını düşüneceğiniz insanla evlenmeyin zaten. İki taraf da birbirine karşı sevgi ve saygı gösteriyorsa zaten bu problem olmaz. Bir müşterim çok iyi para kazanıyor her ay mutfak masrafları felan hariç sadece eşine kendine harcaması için 2000 Lira veriyor bir kere lafını yapmadan. Fakat kadın bir kez çalışıp eve 3000 lira vermiş onun lafını her gün yapıyormuş. Ama başka bir tanıdığım var eşi daha fazla kazanıyor ve gül gibi geçiniyorlar. Beraber tatil yapıyorlar, geziyorlar, yiyorlar içiyorlar. Bu tamamiyle karakter meselesi birazcık.
        derinfeylesof
        Ben karşı taraf olsam hiç sorun etmezdim canım karım derdim iki gözümün çiçeği senin paran benim param
         kisi
         Ben etmem. Bunu sürekli üste çıkmak için kullanırsa ederim ama. Evlilikte kazanılan paranın uç bir durum yoksa ortak olduğunu düşünüyorum. Evlilik öncesi aldığı bir araba vardır, ailesinden kalma evi vardır vs. onlar tamamen onundur. Onlar üzerinde bir ortaklık düşünmem.
          hayalperestbirii
          hımmm ben erkek olsam etmezdim diye dşünüyorum ama bunu çok sorun eden ve bu yüzden arası bozulan kişiler var
           notuds
           öylesini nerde bulabiliyoruz ki beğenmeyelim aq kfkf.. ancak aşkım bana yüzük al aşkım bana onu al bunu al.. bir kere de gelsin desin ki şunu kendi kazandığım parayla sana aldım.. ha illa ki demiyorum abi her kadın çalışsın falan ama tek vasfı olmadan koca parası yemek için evlenen gerizekalılar var lafım onlara.. gidip çalışmaz akşama kadar yatar akşam kocası gelip yemek sorunca eşitlik nağaraları atar.. adam akşama kadar işte çalışmış iki yemek yapsan elin götüne girmez herhalde..
            coronavirus
            Bot başlık bot yazı...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.