Kargocularla Yaşanan Saykodelik Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Pandemi döneminde evdeyken gelmesini beklediğim kargom "eve geldiği ancak kargomu almak istemediğim için" geri gitmiş. Neyse hiç sinirlenmedim hep yaşıyoruz yani, sakin sakin çıktım gittim almaya. Kargoyu bulamıyorlar. Gel zaman git zaman sigorta işlemleri filan haber bekliyorum. Birgün biri beni aradı. -Ablacım ben kargoyu getirecektim ama - Eee ? - Ezdik biz yanlışlıkla onu tamamen, acaba kurtarılabilir mi diye açtık baktık. Yap-bozmuş (puzzle). - Eee? - E ezikti istemezdin, nasılsa kargo karşılar diye aldım çocuğa getirdim. - ?? - Çok parçalı bu nasıl yapıyorsun anlat da çocuk yapsın. - !!? Sonrasında ne oldu bilemem, şikayet ettim filan ama, sanırsam birkaç psikolojik sorunu varmış. Bu olay üstüne ilk defa şube beni aramaya lütfetti sağ olsun da oradan öğrendim.
    birbirceyrek
    Kapıyı çalıp merhaba dedi bi süre bakıştık sonra çok kısa bekletebilir miyim sizi deyip koşarak apartmandan çıktı. Ben arkasından ne olduğunu anlamaya çalışırken geri geldi. Kargoyu unutmuş öyle gelmiş elini kolunu sallaya sallaya 🙃
     steteskop.gel
     Kapı çaldı elimde yeni doldurmuş olduğum Bi bardak kolayla açtım kapıyı kargoyu aldım imza atarken adam ya ayıp olmazsa kolayı ben içebilirmiyim dedi tabi dedim farklı bardakta vereyim dedim ama vaktim yok dedi. Muhtemelen bayağı yorulmuş ve terlemişti yoksa kolay kolay birine böyle birşey söylemez kimse.
      meyvesebze
      Geldik evde bulamadik demislerdi Belkide dogruydu? Bende kamerayi actim baktim gelmemissiniz.Neden yalan soluosunuz die baya sinirlenmistim bagirmistim Kamera felan hikaye yok ole bisey😁 Uzun sessizlik sonrasi tamam getirioruz diyip getirmislerdi.Galiba gercekten gelmemislerdi
       mavicaydanlik
       Benim bahçede köpeğim var kargocu artık gel git beni ve köpeğimi tanıdı .köpeğim yabancılara havlar genelde geçen merdivenlerden indim kargocu benim köpeğe sevmiyorum işte seni sevmiyorum diye söyleniyor :D
        zerdustttt
        Çok da enteresan seyler değil yazdıklarınız.. asgari ücrete çalışan emekçi onlar.. saygı duyun alın terine.. mutlaka üslup hatası ya da cahil olanlar olabilir.. şahıslar ille değil, sermayeyi elinde tutup tek derdi sömürüyle üç kuruşa adam çalıştıran emek hırsızı arsızlara hesap sorun..saygılarımla..
         gugilamca
         Kargocu: Hocam kargonuzu getirdim. Ben: Hocam evde değilim. - Girişteki site yönetimine bırakayım mı? - Hocam almıyor onlar. - Ben bırakmayı deneyeyim. - Siz bilirsiniz. Telefon kapanır 5 dk sonra Kargocu: Hocam almadılar kargoyu. Bu a***a k*yduklarım ne işe yaralar. Şerefsiz pe***venkler. Bi kargoyu neden almazsınız. Bunların hepsini bir güzel s***ek lazım. Tüm gün orada g*t büyütsünler. - Peki iyi günler. Sonraki gün tekrar getirdi kargoyu, aradı açmadım bu sefer, manyak herif telefonda bana sövüyor. Çok garip bir tecrübeydi.
          pesinyuvarlak
          Evde otururken yurtiçi kargodan geldik yoktunuz diye mesaj gelmişti. Gerçekten saykodelikti.
           semih-kurnaz
           Evdeyken kapı tıkırdamaya başladı bir an, gidip kontrol ettim, kargocu elindeki uyarı kağıdını kağıya asmaya çalışıyordu. Evde olmadığınız için kargonuzu teslim edemedik, şubemizden alabilirsiniz yazıyordu. -Tamam kargoyu getirin dedim, yok abi sen evde değilsin dedi, lan evdeyim işte kapıyı açtım seni karşıladım dedim, olmaz abi öyle ne malum senin evde olduğun dedi. Sonra bi sessizlik oldu 1 dk, aradan 2 saat geçti kargoyu getirdi. Bu kargocular niye böyle arkadaş ya..
            hogwartsmektubugelmeyen
            Yurtta kalırken hepimizin bildiği geleneksel kargomuz ile dedemler bana yemeklik bir şeyler yollamışlardı. Kargo geldiğinde bir kısmının yenmiş olduğunu görmüştüm :)
             samyeli90
             Aras kargo dan gelen şahış da bana takmıştı telefonumu da eklemiş arıyordu evdemisin diye artık diyordum yokum annem evde o alır diye sırf çıkmamak için kaç kere şikayet ettim çünkü artık sosyal medyadan eklemeye başladı bir gün elimi falan tutmaya çalışmıştı ne yapıyorsun sen diye bağırdım bir şey de diyemiyorsun bu sefer sinir olur kargomu getirmez falan sonunda değişmiş adam içim rahatladı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.