Kargocularla Yaşanan Saykodelik Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Pandemi döneminde evdeyken gelmesini beklediğim kargom "eve geldiği ancak kargomu almak istemediğim için" geri gitmiş. Neyse hiç sinirlenmedim hep yaşıyoruz yani, sakin sakin çıktım gittim almaya. Kargoyu bulamıyorlar. Gel zaman git zaman sigorta işlemleri filan haber bekliyorum. Birgün biri beni aradı. -Ablacım ben kargoyu getirecektim ama - Eee ? - Ezdik biz yanlışlıkla onu tamamen, acaba kurtarılabilir mi diye açtık baktık. Yap-bozmuş (puzzle). - Eee? - E ezikti istemezdin, nasılsa kargo karşılar diye aldım çocuğa getirdim. - ?? - Çok parçalı bu nasıl yapıyorsun anlat da çocuk yapsın. - !!? Sonrasında ne oldu bilemem, şikayet ettim filan ama, sanırsam birkaç psikolojik sorunu varmış. Bu olay üstüne ilk defa şube beni aramaya lütfetti sağ olsun da oradan öğrendim.
    meyvesebze
    Geldik evde bulamadik demislerdi Belkide dogruydu? Bende kamerayi actim baktim gelmemissiniz.Neden yalan soluosunuz die baya sinirlenmistim bagirmistim Kamera felan hikaye yok ole bisey😁 Uzun sessizlik sonrasi tamam getirioruz diyip getirmislerdi.Galiba gercekten gelmemislerdi
     hogwartsmektubugelmeyen
     Yurtta kalırken hepimizin bildiği geleneksel kargomuz ile dedemler bana yemeklik bir şeyler yollamışlardı. Kargo geldiğinde bir kısmının yenmiş olduğunu görmüştüm :)
      pesinyuvarlak
      Evde otururken yurtiçi kargodan geldik yoktunuz diye mesaj gelmişti. Gerçekten saykodelikti.
       mavicaydanlik
       Benim bahçede köpeğim var kargocu artık gel git beni ve köpeğimi tanıdı .köpeğim yabancılara havlar genelde geçen merdivenlerden indim kargocu benim köpeğe sevmiyorum işte seni sevmiyorum diye söyleniyor :D
        steteskop.gel
        Kapı çaldı elimde yeni doldurmuş olduğum Bi bardak kolayla açtım kapıyı kargoyu aldım imza atarken adam ya ayıp olmazsa kolayı ben içebilirmiyim dedi tabi dedim farklı bardakta vereyim dedim ama vaktim yok dedi. Muhtemelen bayağı yorulmuş ve terlemişti yoksa kolay kolay birine böyle birşey söylemez kimse.
         furkanbozkurt
         Çok saykodelik değil ama beni evde bulamayınca kargoyu 6.kattaki komşunun balkonuna atmıştı kurye. Beni şubeye gitme derdinden kurtardı sağolsun.
          gugilamca
          Kargocu: Hocam kargonuzu getirdim. Ben: Hocam evde değilim. - Girişteki site yönetimine bırakayım mı? - Hocam almıyor onlar. - Ben bırakmayı deneyeyim. - Siz bilirsiniz. Telefon kapanır 5 dk sonra Kargocu: Hocam almadılar kargoyu. Bu a***a k*yduklarım ne işe yaralar. Şerefsiz pe***venkler. Bi kargoyu neden almazsınız. Bunların hepsini bir güzel s***ek lazım. Tüm gün orada g*t büyütsünler. - Peki iyi günler. Sonraki gün tekrar getirdi kargoyu, aradı açmadım bu sefer, manyak herif telefonda bana sövüyor. Çok garip bir tecrübeydi.
           tiroyitbezi
           Artık müdavimi olduğum malum kargo şirketinin devamlı gelen kargocularından biri beni artık telefonuna eklemiş. Kargom geldiğinde beni arayıp rahat ve bir o kadar da gevşek tavırlarla konuşuyor. Sanki kız arkadaşıyım pe**nkin.
            poisonboi
            Kargo elemanları (temsili değil)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.